folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder İphone 5S - İos 9 Çözülemeyen Sorun Hakkında

İphone 5S - İos 9 Çözülemeyen Sorun Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Arkadaşımın telefonunda, ios 9 güncellemesi sonrası, App Store'un hücresel ağ özelliği ''on'' yapılamıyor. ''Off'' konumda kalıyor. Ayarlardan açıyoruz ama menüye dönünce kendiliğinden kapanıyor. Son gelen güncellemeyi de yaptık ama düzelmedi.

NaZi_ tarafından 25/Eyl/15 11:18 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Güncellemeden önce o ayar kapalıysa güncellemeden sonra siz açsanız bile otomatik kapanıyor olabilir. Yani bir nevi "bug". Bence sıfırdan kurulum yapıp yedeklerinizi yüklemeyin. Temiz bir kurulumla sorun düzelebilir diye düşünüyorum. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    herrero bunu yazdı

Güncellemeden önce o ayar kapalıysa güncellemeden sonra siz açsanız bile otomatik kapanıyor olabilir. Yani bir nevi "bug". Bence sıfırdan kurulum yapıp yedeklerinizi yüklemeyin. Temiz bir kurulumla sorun düzelebilir diye düşünüyorum. 

Bizim de tahminimiz bu ama ios 9 için bu dediğini nasıl yapacağız ?

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

ipsw.me adlı siteden son sürümü indirip dfu modla temiz kurulum yapabilirsin. Ben uzun zamandır güncelleme yapmıyorum ama bu yöntem hala çalışıyordur diye umuyorum.

Toplam Hit: 983 Toplam Mesaj: 4
apple apple ios 9 iphone 5s