İphone 6 Outlook Hesap Doğrulanmadı Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

İphone 6 iOS 12.5.5 sürümü var üzerinde, düne kadar kendi mail istemcisinde Outlook(hotmail) kullanabiliyordum fakat dün Hesap doğrulanmadı diye hata veriyor.

Safari üzerinden bağlanabiliyorum ancak iphone'un mail programından bağlantı sağlanmıyor,

Outlook uygulamasınada iOS Min.14 sürümü şartı getirdiklerinden bu şekilde de bağlantı yapamıyorum,

Çözüm için ne önerirsiniz,

Jailbrake kullanmadım hiç anlamıyorum. yapılabilir mi bu sürüme onuda bilmiyorum.

Parlayan bizi paylar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İki faktörlü doğrulama varsa onu kapat hocam. Outlook bazen durduk yere böyle salaklıklar yapabiliyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

Evet vardı, tamamen sildim ama aynı hatayı veriyor,

Asıl amacım kişilere erişebilemek, pop3 yada imap olarak eklesem kişilere erişebilir miyim acaba,

yada başka bir çözüm varmıdır.

Parlayan bizi paylar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Mail ekleme ayarlarında Outlook.com olanı değil de Diğer seçip eklemeyi dener misin? Sürüm eski olduğundan arada sapıtabilir default ayarlar. Benim de outlook arada hesap doğrulanamadı hatası veriyor. 1-2 gün sonra kendi kendine düzeliyor. Ama tabi bende o hesap önceden ekli olduğundan bir sorun olmuyor. Sen de eklettirmeye izin vermiyor. Bir de tabi farklı bir internetle denemek lazım, VPN varsa devre dışı bırakmak lazım. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

Hotmail hesabımı Outlook değilde, Exchange olarak kaydedince erişebildim ve  en önemlisi rehberime erişebildim, 

Sorunu bu şekilde çözdüm, destek için teşekkürler.

Parlayan bizi paylar...
Toplam Hit: 437 Toplam Mesaj: 5
iphone6 outlook