İphone 7'Ye Kulaklık Girişi Ekleyen Adam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://youtube.com/watch?v=utfbE3_uAMA

Daha önce Çin'de işportadan aldığı parçalarla iphone üreten eleman bu seferde kulaklık girişini yapmış. Anakart üstünde çok çalışmış. Apple'ın cihaz içerisinde yer kalmadığı için kulaklık girişini kaldırdık demesi yalan çıkmış kısacası.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

sesi ilk alabildiği anki yüz ifadesi paha biçilemez kısım. Abiyi tebrik ediyorum ayrıca.. 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

emeğe saygı +rep veriyorum adama helalllll.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

Adamdaki azimi hayran kaldım :) 14 hafta bunun için ugrasmıs ve meyvesini almış . Böylelerini gördükçe beynin neler yapacağının sınırı olmadığını anlıyorum . Adama helal olsun demekten baska bişi diyemiyorum :)

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
Toplam Hit: 931 Toplam Mesaj: 4
iphone iphone