İphone Batarya Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyotosays
    coyotosays's avatar
    Erkek

Kuzenin İphone Se telefonun bataryası çabuk bitiyordu hatta soğukta falan kendiliğinden kapanıyordu. Batarya bitti artık diyerek değişim için Troy park maramaray şubesine verdiler. Cihazı incelemişler sorunun anakartta olduğunu bu sebepten batarya değişimi yapılamayacağını, yapılsada aynı sorunun devam edeceğini söylemişler ve 1350 tl karşılığında cihaz değişmi önermişler 6 ay garanti şartıyla bizde kararsız kaldık da bi sormak istedim sizce batarya değişse aynı sorun devam edermi yoksa 1350 verip cihazı almak mı gerekir? Cihaza değer mi? Daha üst modelle değiştirmek mümkün mü?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Bende iPhone 6s vardı pil sağlığı 84 e düşmüştü hatta konusu da mevcut forumda değiştireyim mi diye. Gittim Apple mağazasından orijinal batarya değişimi yaptım 49€ ya. 3-4 ay güzel gitti sonra yine eskisi gibi olmasa sa kötüleşmeye başladı. Batarya değişimi yaparsan seni en fazla bir sene götürür eğer sorun dedikleri gibi anakartta değilse. Hem o paraya iPhone se alıp ne yapacaksın ki artık 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

batarya değişimi yada cihaz değişimi yapma direk yeni sıfır cihaz al , SE artık çok eskidi.

dedikleri gibiyse sıkıntı zaten bataryada değildir boşa para vermiş olursun.

not : farkını ödeyip daha üst cihaz ile değişim mümkün değil sadece aynı renk gb model ile değişim yapıyorlar.

onu satıp yada yokmuş gibi var sayıp alabilirsin.

PanxeR tarafından 27/Şub/20 13:40 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyotosays
    coyotosays's avatar
    Erkek

@Delegado_Zero hocam bende söyledimde boyutlarını beğeniyormuş ama şu saatten sonra mantıklı değil sağolasın

@PanxeR valla hocam direk değişim konusuna direk nokta koydun sağolasın bende söyledim al bitane 7 kullan bunuda olduğu haliyle sat yada dursun diye söyledim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hocam se yi satmayı düşünür mü? 

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

N11'de Deji batarya alın. Zaten bataryanın yanında tornavida falanda geliyor. YouTube videolarına bakarak değişim yapın. Eğer cihaz sorunsuz çalışırsa hayırlı olsun. Yok yine devam ediyorsa cihaz çöp oldu demektir. Bataryayı aynen geri iade edersiniz.

Bu saatten sonra iPhone 8'den aşağı iPhone modeline para verilmez.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bboy_kaya
    bboy_kaya's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

N11'de Deji batarya alın. Zaten bataryanın yanında tornavida falanda geliyor. YouTube videolarına bakarak değişim yapın. Eğer cihaz sorunsuz çalışırsa hayırlı olsun. Yok yine devam ediyorsa cihaz çöp oldu demektir. Bataryayı aynen geri iade edersiniz.

Bu saatten sonra iPhone 8'den aşağı iPhone modeline para verilmez.

Deji bataryayı kendime ve 3 yakınıma kendim montajladım. Montaj olayı gayet basit, ortalama 7 ay üst düzey performans sonra, şarj problemi başlıyor, eskisine dönüyor. 

Love is nothing without fucking!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyotosays
    coyotosays's avatar
    Erkek

@SaviorAngel hocam ilettim ne derse artık sana pm atarım.

@mkyb o seçeneği hiç düşünmedik valla zaten elde kalacak en azından kurtarma şansı olur olmadı başka telefon alır kullanır.

@bboy_kaya yinede piyasadaki en iyi bataryalardan başka bi alternatifi varsa onuda değerlendirelim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Konu sahibi kusura bakmasın 4s için sıkıntı çıkmayacak batarya istiyorum deji için baktım ama çok şikayet var. yarım elma  orjinaline 650 tl diyo. Yeni telefon önerisine 4s yada 5s boyutlarında telefon olusa açığım ama şimdilik batarya sorununu aşmam lazım

Yav he he
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

Konu sahibi kusura bakmasın 4s için sıkıntı çıkmayacak batarya istiyorum deji için baktım ama çok şikayet var. yarım elma  orjinaline 650 tl diyo. Yeni telefon önerisine 4s yada 5s boyutlarında telefon olusa açığım ama şimdilik batarya sorununu aşmam lazım

5s var satayım sana 

No way out
Toplam Hit: 843 Toplam Mesaj: 10
iphone se batarya anakart