İphone Bootloop Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

merhaba gençlik,garantisi çoktan biten iphone x telefonum durduk yere kapandı ve açılırken sadece apple logosu geliyor,bazen sabit kalıyor bazende logo gidip gidip geliyor.

sorun bataryadandır dedim güç bela bataryayı değiştirdim ama sorun devam ediyor.recovery moduna giriyorum itunes görmüyor.ReiBoot programını denedim yine program telefonu görmüyor.telefoncular kapalı birşey yapamıyorum,freelance bir çalışan buldum sözde iphone expert,telefonu açmadan benim yaptığım işlemleri yapmış,oda işe yaramadı.

bu sorunu daha önce yaşayan var mı, neler yapabileceğim konusunda fikir rica ediyorum,teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Bacanağın aypedde aynı sorun vardı, bana getirdi yaptıklarını yaptım :)

Gece yatarken şarja taktım sabah düzelmiş olarak olarak buldum.. 

Aytuns görseydi iyiydi... 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Bacanağın aypedde aynı sorun vardı, bana getirdi yaptıklarını yaptım :)

Gece yatarken şarja taktım sabah düzelmiş olarak olarak buldum.. 

Aytuns görseydi iyiydi... 

gece bende yatırayım o zaman bakarsın sabaha uyanır :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

youtube da gosterilenleri denedin mi?

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

baya baktım videolara,telefonun içini açmadan yapılabilecek herşeyi yaptım.1 saat önce bu videoya denk geldim,kablo kombinasyonlarını denedim ve telefon 5 hafta sonra hayata gözlerini açtı.Bu sorunu yaşayan çok kişi var umarım birilerinin işine yarar.Anlamadığım şey 3 tane telefon tamircisi baktı bu telefona,nasıl olduda yapamadılar.
    https://www.youtube.com/watch?v=5wC9BX0ofiA

erenn tarafından 06/May/20 21:53 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    erenn bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

baya baktım videolara,telefonun içini açmadan yapılabilecek herşeyi yaptım.1 saat önce bu videoya denk geldim,kablo kombinasyonlarını denedim ve telefon 5 hafta sonra hayata gözlerini açtı.Bu sorunu yaşayan çok kişi var umarım birilerinin işine yarar.Anlamadığım şey 3 tane telefon tamircisi baktı bu telefona,nasıl olduda yapamadılar.
    https://www.youtube.com/watch?v=5wC9BX0ofiA

kenarda yatan iphone5lerden biri logoda kalmıştı , kullanmyorum diye iplememiştim. Batarya alıp deneyeyim şu videoyu. en kötü imeisini kullanırım zaten :)

.
Toplam Hit: 1392 Toplam Mesaj: 6
iphone iphone bootloop fix bootloop