İphone Geri Yükleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delinetci
    Delinetci's avatar
    Erkek

Selamün Aleyküm mürid(e)ler. Bugün tuş kilidimi unutmam üzerine iphone 5s telefonumu itunes kullanarak geri yükledim ve güncelledim. Telefon hiç itunes'a yedeklemediğim için her şeyin gideceğini biliyodum ki zaten telefonda ne var ne yoksa hepsi de gitti. Telefonda ki hiç bir şey umrumda değildi ama hiç beklemediğim şekilde numaralarda gitmiş. Ayarlardan simdeki kişileri aktar diyorum ama tık yok. Bildiğim kadarıyla numaraların gitmemesi lazımdı çünkü numaralar sime kayıtlıydı. Var mıdır bu numaraları geri getirmenin bir yolu ? Hiç olmadı aveadan yeni sim alsam içinde numaralar olur mu ? Teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Avea ne bilsin senin rehberindeki numaraları ? iPhone yeni eklenen numaraları sime kayıt etmez direk kendi hafızasına kayıt eder. Sim kartında olsaydı aktarırdı numara taşıma vs yaptın mı hiç ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delinetci
    Delinetci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Avea ne bilsin senin rehberindeki numaraları ? iPhone yeni eklenen numaraları sime kayıt etmez direk kendi hafızasına kayıt eder. Sim kartında olsaydı aktarırdı numara taşıma vs yaptın mı hiç ?

Hocam telefonu ilk aldığım zaman sim kartı servisteki arkadaş kesememiş parçalamıştı bende avea bayisinden numarama ait nano sim almıştım ve aldığım simin içinde numaralar vardı o yüzden sordum. Yeni numaraları da boşverdim eski telefonumda sime kaydettiğim numaralar gelse yeter. Numara taşıma falan yapmadım. Teşekkürler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    Delinetci bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hocam telefonu ilk aldığım zaman sim kartı servisteki arkadaş kesememiş parçalamıştı bende avea bayisinden numarama ait nano sim almıştım ve aldığım simin içinde numaralar vardı o yüzden sordum. Yeni numaraları da boşverdim eski telefonumda sime kaydettiğim numaralar gelse yeter. Numara taşıma falan yapmadım. Teşekkürler.

Hocam simi başka telefona tak ordan tek tek bakıp kaydet yada yine başka telefondan rehber yedekleme programlarıyla numaraları kendine mail atıp iphone dan o maili açıp kaydedebilirsin

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

icloud.com sitesine apple kimliğinle giriş yapıp bakarmısın. belki icloud kullandıysan oraya yedeklemiştir.

İphone cihazlarda sim karta numara kaydı olmaz. telefona kayıt olur. Daha önceden eskide sim kartında numaralar var ise onlar durur sen sim karttakileri silmedikçe sim kart değişkliği yapmadıkça kaybolmazlar.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

iCould'da kişiler açıksa formattan önceki kişilerin apple kimliğini girdikten sonra gelir. Eğer kapalı yada kimliğin yoksa geri getirmenin başka yolu yok heralde.

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Tus kilidi unutulan iphonelar itunesten formatlanabiliyomuydu ya

Cigu bigule :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

İcloud ta olması lazım sim numaraların.

Ayarlar > Icloud > Kişileri aktif et.

Bağlantı hızına göre listenin gelmesi bir kaç dakikayı bulabilir.5 dk sonra gelmediyse telefonunu kapatıp tekrar aç,listenin gelmiş olası lazım.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
Toplam Hit: 818 Toplam Mesaj: 8
iphone geri yükleme