İphone Home Tuşu İptal

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

iphone 5s telefonun home tuşu bazen basıyor bazen basmıyor bazen parmak ızı okuyor bazen hiç okumuyor hata bile vermıyor

hocalar varmıdır bir çözümü garantısı bıttı bu hava durumunda basılı tut fln denedım olmuyor o iş bende kulak çöpüyle hiç temizlenmiyor
    50 liraya değişim felan yazıyor nette deneyen fln var mı aramızda bı sıkıntı oluyor mu yada başka bir çözüm var mıdır

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

götür telefoncuya değişsin. değişmesi zor bütün ekranı vs. çıkarmak zorunda kalıyorsun tuşa ulaşmak için.

ama sıkıntı olmaz yeni düğmeyi takacak geçecek.

He is finding himself.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Home tuşu değişimi kolay. Şöyle bir şey zaten :

Ancak 5S'te dahil tüm iPhone modellerinde home tuşu değişirse parmak izi okuma iptal olur ve telefonun parmak izi okuma olmadan hayatına devam eder. Zira home tuşuna Apple fabrikada özel yazılım yüklüyor. Güvenlik içinmiş bu olay. Hatta yurtdışında davalıkta oldular bundan dolayı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Assertive Touch özelliğini açarsan, home tuşuna oradan erişebilirsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dante_
    Dante_'s avatar
    Erkek
    HoLYSeRo bunu yazdı

iphone 5s telefonun home tuşu bazen basıyor bazen basmıyor bazen parmak ızı okuyor bazen hiç okumuyor hata bile vermıyor

hocalar varmıdır bir çözümü garantısı bıttı bu hava durumunda basılı tut fln denedım olmuyor o iş bende kulak çöpüyle hiç temizlenmiyor
    50 liraya değişim felan yazıyor nette deneyen fln var mı aramızda bı sıkıntı oluyor mu yada başka bir çözüm var mıdır

Telefonun ekranını değişim yaptırdın mı hiç hocam ? 

Dante_
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

Assertive Touch özelliğini açarsan, home tuşuna oradan erişebilirsin.

Evet assistive touch daha mantıklı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek
    Dante_ bunu yazdı
    HoLYSeRo bunu yazdı

Telefonun ekranını değişim yaptırdın mı hiç hocam ? 

hayır hocam hiç tamir vs görmedi

@mkyb hocam şuanda da assive kullanıyorum fakat assivdede ana ekrana bastıgımda şifre ekranı gelmıyor artık soldaki menüden msjlara felan tıklayarak açabılıyorum sadece
    parmak izi çok önemli değil de yaptırcak birine güvenemedim tuşu bir telefoncuyla görüştüm açarlarsa öyle böyle olur dediler bende memlekette değilim çok guvenemedim öğrencıyız şuan bıdaha tlfn almayalım bır sene daha cıkarması lazım benı

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Elinden geliyorsa kendin değiştirebilirsin hocam. Ekranı söktükten sonra gerisi kolay.

https://www.youtube.com/watch?v=4wZFB4xZKJA

Not : Sökmeden önce ayarlardan parmak izini kapat.

mkyb tarafından 30/Mar/17 18:32 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

Konu başlığına özen gösterin biraz lütfen.Haber paylaşımı filan sandım.

buralar eskiden dutluktu..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

bende değiştirmek zorunda kaldım parmak izi okuma gitti =( 

Toplam Hit: 1771 Toplam Mesaj: 10
iphone home tuş