İphone Konum Geçmişi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ayarlar > Gizlilik > Konum Servisleri > Sistem Servisleri > Önemli Konumlar 

Gün içerisinde nerelere gittiğiniz, ne kadar kaldığınız arşivleniyor. Sonra dikkat edin nafaka ücretleri çok ağır olabilir. :)

Aynısının Android Laciverdi : https://timeline.google.com/maps/timeline

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ortak araç kullanıyorsanız trafik cezası gelince o gün oradan geçmiş miyim geçmemiş miyim bakıyorum ben faydasını gördüm açıkcası... kaşı gözü oynayan varsa o ayrı :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sinanfdn
    sinanfdn's avatar
    Erkek

Dediğin yere girdim hocam, lakin sadece anlık olduğum yeri görüntüleyebildim. Arşiv çıkmadı malesef. Ama bi detay var 378 konum vs diyor ama tıklanmıyor. Bir şey mi yapmak lazım acaba?

Adımız yeterlidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek
    sinanfdn bunu yazdı

Dediğin yere girdim hocam, lakin sadece anlık olduğum yeri görüntüleyebildim. Arşiv çıkmadı malesef. Ama bi detay var 378 konum vs diyor ama tıklanmıyor. Bir şey mi yapmak lazım acaba?

Aynen bende göremedim.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Attığım adımı işaretlemiş vay emanuke :)))

bu iyi oldu

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByFth
    ByFth's avatar
    Erkek

tamamda benim evimin o konum olduğunu nasıl anlıyor ? ev diye bi konum yaratmış harbiden ev orası. ben ev diye bi konum hiç girmedim ki iphone 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ByFth bunu yazdı

tamamda benim evimin o konum olduğunu nasıl anlıyor ? ev diye bi konum yaratmış harbiden ev orası. ben ev diye bi konum hiç girmedim ki iphone 

Yapay zeka. Aynı konumda çok durup wifi ile bağlanınca ev olarak otomatik işaretlemiştir. Arkaplanda şarja takma sayınızdan tutun şarjda kalma süresine kadar, sizinle aynı wifi ağına bağlı cihazların marka ve modellerine kadar her şeyi kayıt ediyor.

Diğer arkadaşlarda neden çıkmadı anlam veremedim. Normalde şöyle çıkması gerekiyordu sizdede :

https://www.instagram.com/p/CWREXJ5FC1L/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek
    ByFth bunu yazdı

Geçirdiğin zamandan anlıyor o konumda.

KYK da kalıyorum misal KYK yi kendi kendine ev olarak tanımlanmış

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    ByFth bunu yazdı

Yapay zeka. Aynı konumda çok durup wifi ile bağlanınca ev olarak otomatik işaretlemiştir. Arkaplanda şarja takma sayınızdan tutun şarjda kalma süresine kadar, sizinle aynı wifi ağına bağlı cihazların marka ve modellerine kadar her şeyi kayıt ediyor.

Diğer arkadaşlarda neden çıkmadı anlam veremedim. Normalde şöyle çıkması gerekiyordu sizdede :

https://www.instagram.com/p/CWREXJ5FC1L/

Aşağılık Google 2015 ten bu yana evimi sabitlenmiş otopark ı sabitlemiş işi oraya çakmış kimseye bişey demeye gerek yok herşey ortada. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!