Iphone Modu Değiştirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, iphone se 2gen kullanıyorum. Telefon kafasına göre uyku moduna alıyor ve bu sebeple gelen çağrıları meşgule atıyor rastgele. Bu gece, gündüz, çalışma ,vs modları kapatmak istiyorum. Düz telefon ihtiyacım var.

Dark_Lord tarafından 20/Haz/22 21:07 tarihinde düzenlenmiştir

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı

Selamlar arkadaşlar, iphone se 2gen kullanıyorum. Telefon kafasına göre uyku moduna alıyor ve bu sebeple gelen çağrıları meşgule atıyor rastgele. Bu gece, gündüz, çalışma ,vs modları kapatmak istiyorum. Düz telefon ihtiyacım var.

Merhaba hocam

Odak modu açık kalmış olabilir mi ? Denetim merkezinde "Odak" kısmına bakabilir misiniz?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Odak(focus) modlarını sildim, diğer cihazlarla paylaşmayı kapattım. İnşallah olur.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Odak kapalıysa yazılımsal bi sıkıntı olabilir hocam. Ya da şu kestirme muhabbeti var onları kurcaladıysan ondan da olabilir.

Bende de aynısı var telefon çalınca elimi cebime atınca meşgule atıyor. çıkarırken muhtemelen güç tuşuna basınca hemen meşgule atıyor henüz çözemedim :D

Toplam Hit: 679 Toplam Mesaj: 4
iphone iphone uyku modu