folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Iphone Saglik Uygulamasiyla Uyumlu Smart Watch Tavsiyesi

Iphone Saglik Uygulamasiyla Uyumlu Smart Watch Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Gecen ay Gearbest'ten linkteki saati aldim. Isyerinde calisirken mesai saatleri icerisinde telefonumu yanima almayayim ama kim aramis kim mesaj atmis ve en önemlisi kac adim atmisim vs takip edeyim istedim. Saat sekil olarak fena degil ama gösterdigi degerler uydurma degerler. Iphone 1.000 adim gosteriyorsa bu neredeyse 2 kati gösteriyor. Ayrica Iphone'nun saglik uygulamasina da veri yazamiyor. Dandik 3. Parti bir uygulamasi var. Onu kullanman gerekiyor. Her neyse, özetle calisirken kullanabilecegim saglam ve dedigim seyleri layikiyla yapan uygun bir smart watch var mi bildiginiz ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Apple Watch. iPhonelar ile en uyumlu saat o. Apple bir eko sistemdir. Tüm cihazlar birbirini tamamlar. Adamlar öyle bir sistem kurmuş ki bir cihazını alarak eko sisteme girince diğer ürünlerinide almak zorunda bırakıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

apple watch 4 kullanıyorum kimi zaman telefonun varlığını unutuyorum... illa ucuz olsun diyorsan o zaman xiaomi ailesine bakabilirsin. 4 ün çıkışını beklerken mi band 2 kullanmıştım. sağlık bölümüne veri yazabiliyor uyku takibi yapabiliyor bildirimlerde titriyor. daha kapsamlısı için saat modellerine bakabilirsin...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Mi Band 3. Telefona gelen tüm bildirimleri bileklik üzerinde görebiliyorsun. Uyku analizi, nabız, adım sayısı, hareket etme uyarısı, egzersiz takibi vs. Gönül isterdi ki Apple Watch kullanalım tabi. Ama gerçekten iyi cihaz en güzeli de telefonu ters çevir masaya bırak mesaj mı geldi bileklikten bak, telefon şarjda sessizde mi bileklikten bildirim al. Telefonu bilgisayarın yanında unutup diğer odaya gittiğimde hiç dert olmuyor biri beni çağırıyorsa bileklikten haberi alıyorum (keşke bir de cevap verebilsem :D) Ben de daha yeni aldım alışma sürecindeyim hala bildirim geldiğinde elim cebime gidiyor. Ama alışınca vazgeçmesi zor olacak gibi. 1 haftadır da kullanıyorum şarjı daha %75.

Şafak 1152!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam daha önce watch 3 kullanıyodum, 2 hafta  önce watch 4 aldım böyle birşey yok arkadaşlarında dediği gibi çoğu zaman telefonu unutuyorum , eğer bütçeyi zorlayabiliyorsan gerçekten muazzam birşey.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam daha önce watch 3 kullanıyodum, 2 hafta  önce watch 4 aldım böyle birşey yok arkadaşlarında dediği gibi çoğu zaman telefonu unutuyorum , eğer bütçeyi zorlayabiliyorsan gerçekten muazzam birşey.

amerikandan gelen biri olsa istiycem direkt şimdi şu hükümete para vermek istemiyorum hava parası 

tanıdıgı olan varsa gelecek getirse nasıl bir hayır duası alır varya :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Hocam surekli çalışıyorum elimi rafların arkasına uzatınca saat çiziliyor o nedenle Apple Watch’a kıyamam çalışırken takmaya. Bana böyle çizilince vs cok üzülmeyeceğim ama yukarıda dediğim gibi de işleri yapan birsey olsun istedim. Band sevmiyorum saat daha şık duruyor ama sanırım isteklerim doğrultusunda en mantıklısı band. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

Hocam surekli çalışıyorum elimi rafların arkasına uzatınca saat çiziliyor o nedenle Apple Watch’a kıyamam çalışırken takmaya. Bana böyle çizilince vs cok üzülmeyeceğim ama yukarıda dediğim gibi de işleri yapan birsey olsun istedim. Band sevmiyorum saat daha şık duruyor ama sanırım isteklerim doğrultusunda en mantıklısı band. 

Şöyle bir kılıf alırsın :

Birde ekranına sağlam bir cam koruyucu olay tamamdır. Apple cihazların aksesuar desteği çok iyi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

4'üncü seri kullanıyorum. Adamlar resmen saat konusunda devrim yapmış. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Delegado_Zero bunu yazdı

Şöyle bir kılıf alırsın :

Birde ekranına sağlam bir cam koruyucu olay tamamdır. Apple cihazların aksesuar desteği çok iyi.

Resim açılmıyor sanırım hizliresim sitesinden. Ne alakaysa yurtdışında hizliresim açılmıyor

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Telefona 3 bin verilirmi diyorduk saate 3 bin verir olduk 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
Toplam Hit: 1448 Toplam Mesaj: 11
akilli saat