İphone Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek

selam arkadaşlar xr almak gibi bir hata yaptım. şöyle ki telefon hücresel verideyken uygulama kapalı olunca bildirim almıyor. wifi de iken sıkıntı yok. farklı hatla denedim yine aynı apple desteği aradım sorunu anlattığımda telefonu resetle ve ayarları sıfırla dedi yaptım düzelmedi tekrar aradığımda sorunun türkiyedeki xr lerde olduğunu söyledi, geri bildirimler almışlar. güncellemeyi bekleyin düzelecektir özür dileriz diyorlar. özellikle internete baktığımda böyle sorun yaşan kimseyi bulamadım sorun  benim cihazımda mı diye sordum h, hayır xr lerdeki genel sorun dedi. . siz duydunuz mu böyle bir şey? eğer böyle ise rezalet gibi rezalet değil mi???

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Güncellemeyi bekleyeceksiniz hocam keşke iyi bir araştırsaydınız :/ adamlar üretiyor ama hatalı nasıl iştir anlamadım.Adam sıfır alıyor problem cıkıyor almaktan çekiniyorum.Elektronik şans işi ama forumlarda geziniyorum iphone7 modellerinden çoğu kişi şikayetçi.Ses gelmiyor diyor,mikrofon sorunu var diyor.Kontrol etmiyorlar mı anlamadım :/

Apple kıdemli danısmanıyla bir görüşün.

koray tarafından 15/Ara/18 17:26 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Uygulamaların mobil veri kullanımını engellemiş olabilirsin. Ayrıca Apple'da rezalet olmaz özelliktir o. Hepsi aşırı stabillikten. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek

ios sürümüyle igili olduğunu düşünüyorum şöyle bir şey buldum

https://shiftdelete.net/ios-12-1-1-sebeke-sorunu-ile-gundemde

ama apple destekteki ablamız sorun xr modelinde olduğunu söyşemişti

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Neden xs max dusunmedin hocam ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

Neden xs max dusunmedin hocam ?

Büyük ihtimal ile, aralarında 3400 TL,cik kadar küçük bir fark olduğu içindir. :D

Jubei tarafından 15/Ara/18 19:49 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

xr yerine mate20 pro alabilirdin hocam 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

XR almaktansa X almak bence daha mantıklı. Eski model ama sırf Oled ekran için alınır. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek

adroid hiç düşünmedim g2de bıraktım bundan sonra düşüneeğim

oled ekranlaru pek sevmiyorum(samsung) appele nasıldır bilmem xr yi bataryası ve güncel olduğundan seçtim

sonuç olarak böyle sorun yaşayan duyan var mı yok mu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iOS 12.1.2'ye güncelle düzelir.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

https://www.webtekno.com/ios-12-1-2-yayinlandi-h59334.html
    Veri bağlantısını engelleyen sorun çözüldü. diyor güncellemen geldiyse yap derim.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
Toplam Hit: 1148 Toplam Mesaj: 11
iphone xr paranla rezil olmak iphone pişmanlıktır