folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Iphone Var Programları Yok Bir Ise Yaramıyor

Iphone Var Programları Yok Bir Ise Yaramıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

Hocam nasıl telefon yapmışlar.herhal birlisayar hesabı programları kendimiz bulup yüklicez falan mıdır nedir?

elinde bu telefona uygun program olan varmı neler yüklenilebilir. ha en başta kablosuz modem gibi wifi verebilirmi?

son yazdığım çok oldu sanırım. neyse bilmiyorum işte bu telefonla ne yapılır yapılamaz.kullanan yada bilen varsa az yazarsa çok iyi olucak.

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

NuLL29 bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam nasıl telefon yapmışlar.herhal birlisayar hesabı programları kendimiz bulup yüklicez falan mıdır nedir?

elinde bu telefona uygun program olan varmı neler yüklenilebilir. ha en başta kablosuz modem gibi wifi verebilirmi?

son yazdığım çok oldu sanırım. neyse bilmiyorum işte bu telefonla ne yapılır yapılamaz.kullanan yada bilen varsa az yazarsa çok iyi olucak.

-----------------------------

aynen hocam programları apple store dan indireceksin telefonuna kuracaksın çok pahalı programlar da değiller... kablosuz modem olarak kullanılır mı bilmiyorum ama destekliyor diye hatırlıyorum...

bir de iphone hangi sürümü? 1-2-3-4?

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Konyali
    Konyali's avatar
    Erkek

jailbreak yap kafani yorma...

Parmak bassam olurmu?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

mywi kullanarsan

iphone ipod vs mac os mobile cihazlarını kablosuz wireless vericisi olarak kullanabılırsın

fakat iphoneların wireless cekım gucu orjınal ayarlarında cok da guclu degıl

Bellı sınyal aralıgının altındakılerı normal olarak ayarlardan goremıyorsun

Jailbreak şart su kafayla bende sımdı 4.2.1 ı yapmaya calısıyorum redsn0w du onceden sımdı greenpois0n cıkmıs nasıl bır halt anlayamadım yada kafam guzel ondan da olabılır 

4. restoreyı yaptım :)

Önce yedekle cıhazı

İphone jailbreaksız ıse at onu cope sen bı ıse yaramaz :))

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

iphone 4 war jb'li 250 tanede uygulama var :)

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acheron
    acheron's avatar
    Erkek

cihazın yurtdışı ise jailbreak işini iyice öğren ve incele o şekilde yap çunkü fw  yükseltirsen bb de yükselir ve cihazın lock ekranıdna kalır aktivasyon yapamazsın . cihazın fw sürümü nedir? ona göre yardımcı olabilirim. fw yani cihazda yüklü olan yazılım sürümü nedir? ayarlar-genel-hakkında kısmına bakarak öğrenebilrsin.

Defolu guzellik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

arkadaşlar sağolun.. düşündümde salla gitsin hesabı leptop var masaustu pc var.bunlarda yapamayıpta onda yapacağım ne olucak ki. soğudum o telefondan elbet güzeldir ki güzel olmasa bu kadar tutulmaz ama benim için aç kapa telefonu.. artık ne uğraşmak istiyorum nede birşey kurmak. bunun sebebi birazda bilgisayar gibi değil buzucaz daha yapılmaz düşüncesi..bir program yüklerim elimde patlar diye..format atamam yükleyemem ne gereği var siktir edim gitsin a.q.

tekrar tşk ler.

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

jb iyidir iyi

http://www.ressim.net/61/upload/248c98bf.png

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 1350 Toplam Mesaj: 8