İphone Ve Htc Tamiri Yapabilen?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

elimde bi iphone 3G ve HTC var htc'ye format atılması gerekiyo iphoneninde ekranı bozuk tamirlerini yapan varsa  fiyat alabilirmiyim  ...

dipnot: htc'yi bi kaç tane telefoncuya götürdüm format atamadılar formatın sonuna doğru hata veriyomuş

Mod: konuları doğru kategorilere açalım 

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mescarine
    mescarine's avatar
    Erkek

HTC rootlumu rootsuzmu? Birde hangi modeli? Android versiyonu?

Eskiden bendede iphone 2G vardı ilk çıktıkları dönemde. Telefon kitlenmişti. Açamazsın falan dediler. Kimsede ne haspam sorunu var bilmiyor, servis yok daha doğru düzgün, bırak onu telefonu gören yok :) Bikaç yabancı forum dolaştım. Değişik bi program buldum, interface yok gibi bişeydi... Telefonu yarım saatte açtı. Nasıl sevindiğimi bi Allah bilir bide ben :)

YGS: Yeni Gelin Sınavı.. Bir heyecan, bir arzu, bir istek.. Biraz hüzün, biraz acı, biraz gözyaşı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

amele_2 abine gonder hallederler  onunla iletişime geç 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 1268 Toplam Mesaj: 3