folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İran, İşadamı Casusu İdam Etti [Yarasın]

İran, İşadamı Casusu İdam Etti [Yarasın]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    texas
    texas's avatar
    Erkek
    İsrailli ajanlarla Türkiye'de buluştu. Çok gizli belgeleri İsrail'e geçen iş adamı İran'da idam edildi.
    Mossad ajanlarıyla Türkiye’de buluştuğunu itiraf etmişti İran İstihbarat Bakanlığı, İsrail’e nükleer ve askeri sırları satmakla suçladığı bir işadamının vatan hainliği suçundan geçen pazartesi günü idam edildiğini açıkladı.

İran devlet dairelerine elektronik cihazlar satan bir şirketin sahibi olan Ali Eşteri (46), 4 ay önce çıkarıldığı mahkemede İsrail ajanlarının kendisine bankacı gibi yaklaştıklarını söylemişti. İşadamı, Jack ve Tony kod adlı 2 MOSSAD ajanıyla Türkiye ve Tayland’da bir araya geldiğini, onlardan şifreli mesajlar gönderen bir dizüstü bilgisayar ve uydu telefonları aldığını itiraf etmişti. 50 bin euro karşılığında şirketinin iş yaptığı devlet kurumlarına casus program yüklü uydu telefonları ve özel üretim internet kabloları satacaktı. Böylece İsrail, devlet dairelerindeki konuşmaları dinleyecekti. Eşteri 2007’de İran istihbarat servisi tarafından, İsrail’e bilgi geçerken yakalandı.
    Geçen hafta Burda belirtildiği haberdeki gibi aşırı kurallarını sevmesemde iranın bu yönünü takdir etmemek elde degil bunlar casusları asarken biz bırakın cassusu 100 binlerce kişinin canını acıtan namuzsuz köpeğin biribini besliyoruz,yediriyoruz,içiriyoruz bunlarıda beğenmiyor yanına yoldaşda gönderiyoruz...

in the end , there will be only chaos"... Everything must come to be END..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

idam bunun için olmalı bizde de ...

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    iyi ki idam edilmiş keşke bizde de vatan hainleri böyle idam edilse

işte öyle
Toplam Hit: 1414 Toplam Mesaj: 3