İş Arayanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

DUYURU

2011 Nüfus ve Konut Araştırması ile

Sayım Bölgesi Adres Kontrol Çalışması

19 Nisan 2011 tarihinde duyurulduğu üzere Kurumumuz tarafından 2011 yılı Eylül ve

Aralık ayları arasında yapılacak olan Nüfus ve Konut Araştırması ile Sayım Bölgesi Adres

Kontrol Çalışmasında görevlendirilecek geçici personel hakkındaki 29/03/2011 tarih ve

2011/1587 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı 15/04/2011 tarih ve 2011/27906 sayılı Resmi

Gazete’de yayımlanmış olup, bahse konu çalışma 2011 yılı Eylül ayında başlayacak, Aralık

ayı itibariyle sonuçlandırılacaktır.

2011 yılı Nüfus ve Konut Araştırması çalışmasının 1 inci aşaması olan, Sayım Bölgesi

Adres Kontrolü Çalışmasının 07/09/2011 tarihinde başlayacak olması nedeniyle 2011 Nüfus

ve Konut Araştırması ile Sayım Bölgesi Adres Kontrol Çalışmasında istihdam edilecek geçici

personelin, müracaatlarını 05/08/2011 – 15/08/2011 tarihleri arasında Ekli listedeki (EK-1)

Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı Bölge Müdürlüklerine yapmaları gerekmektedir.

Bu kapsamda istihdam edilecek personele yönelik tüm çağrılar Kurum internet

sitesinden duyurulacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.

Başvuru Şartları:

* 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin 1,4,5,6 ve 7 numaralı alt

bentlerinde belirtilen genel şartlara ilave olarak en az lise ve dengi okul mezunu olmak ve 35

yaşını tamamlamamış olmak şartları aranır.

* İstihdam edileceklerin, görevle ilgili olarak verilecek eğitimde ve/veya yapılacak sınavda

başarılı olması şarttır.

* Görevin, alanda bilgisayar ile yapılacak olması nedeniyle, bilgisayar sertifikası olması

ve/veya bilgisayar kullanmayı bilmek tercih nedenidir.

Başvuru İçin Gerekli Belge:

*

İş Talep Formu (Ek-2 İş talep formu)

* Bu çalışma için 2011 yılında Bölge Müdürlüklerine başvuruda bulunanların başvuruları

geçerli olup, tekrar başvurmalarına gerek yoktur.

http://www.tuik.gov.tr/jsp/duyuru/upload/Duyuru2_04082011.pdf

not: başvurular posta yoluylada kabul ediliyor

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

hacı suan mevcut bir işimiz varsa bir sorun teşkil ediyor mu yinede başvurabiliyor muyuz acaba...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek

Ek-1 ile başvurulcak faln diyo EK 1ne ya?

sokayım onun tezine...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

xous bunu yazdı:
    -----------------------------

Ek-1 ile başvurulcak faln diyo EK 1ne ya?

-----------------------------

hacı yukarıdaki linkin devamında form var

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

yeni işini bilmem ama , öğrenciler için ideal helede 2.ögretim okuyanlar için.

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek

posta yoluyla nasıl başvuruyoruz ben biraz araştırdım kimlik fotokopisi ve bir resim ile bölge müdürlüğüne başvuruluyor filan gibi yorumlar yazmışlar

edit gördüm formu. 

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

o evrakları aps ile baglı oldugun müdürlüğe gönderiyorsun denemende fayda var

Toplam Hit: 1205 Toplam Mesaj: 7