İş Göremez Raporu Ödemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, ben uzun süreli bir(1 ay) rapor aldım. Engelli büro işçisi olarak çalışıyorum. Şimdi bu ödeme nasıl hesaplanıyor güvenilir bir kaynağı olan var mı? Benim için çok önemli.

Sevgilerimle.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

tam formülü bilmiyorum ama paran ptt bankasına transfer edilmeden önce ne kadar alacağını edevletten görebilirsin. Aryıca brüt maaşın ve raporu iş kazasından mı yoksa normal sağlık sorunlarından dolayı mı aldığına göre de değişir.

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

tam formülü bilmiyorum ama paran ptt bankasına transfer edilmeden önce ne kadar alacağını edevletten görebilirsin. Aryıca brüt maaşın ve raporu iş kazasından mı yoksa normal sağlık sorunlarından dolayı mı aldığına göre de değişir.

E-devlette çıkmadı henüz, daha önce aldığım zamanlar dediğin gibi oldu. Bu sefer paraya sıkıştım, önümü görmek adına bir hesaplamaya ihtiyacım var.

İlginin için teşekkür ederim.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avcilar
    Avcilar's avatar
    Erkek

iş kazasıysa normal ücret,değilse 1/3'ü civarı sanıyorum.Net bilgi için ALO170.Ayrıca e-devletten beliteceğin herhangi bir kendi hesabına rapor bitiminden 1 ay sonra yatırılır...

Light Rock Fishing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    Avcilar bunu yazdı

iş kazasıysa normal ücret,değilse 1/3'ü civarı sanıyorum.Net bilgi için ALO170.Ayrıca e-devletten beliteceğin herhangi bir kendi hesabına rapor bitiminden 1 ay sonra yatırılır...

Çok sağ ol hocam bilgi için.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

brüt ücretin 2/3 ünü alırsın.

bugrahan45 tarafından 16/Ara/19 16:32 tarihinde düzenlenmiştir

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı

brüt ücretin 2/3 ünü alırsın.

Bu bilgi ciddi bir motivasyon sağladı hocam, çok sağ ol.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Para raporun bittiği günü ertesi, E devletten tanımladığın IBAN numarasına aynı gün yatar. 

Ptt - 1 ay bekleme falan yok

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Para raporun bittiği günü ertesi, E devletten tanımladığın IBAN numarasına aynı gün yatar. 

artık hızlı bu şekilde oluyor 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

Kamu çalışanlarını bilemem fakat iş verenin raporunuzu bildirmesi için 23gün yasal süresi var. Neredeyse bir ay ertelebilir yani ve hiçbir cacık yapamazsınız.

Troubles'll come & they'll pass
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

Kamu çalışanlarını bilemem fakat iş verenin raporunuzu bildirmesi için 23gün yasal süresi var. Neredeyse bir ay ertelebilir yani ve hiçbir cacık yapamazsınız.

Hocam şimd aklıma takıldıi; İşveren raporu bildirdiği an, e devlete düşer mi? Eğer düştü ise parayı hemen tanımladığım aktarırlar mı?

Toplam Hit: 1323 Toplam Mesaj: 11
iş göremez raporu rapor engelli