Is Güc Bölümü Hakkında...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Tahribat.com da son dönemde patlama yaşayan beyin gücünün bir bölümünü, bir nebze de olsun faydali bir seye harcamak isteyenler icin burayı açıyorum.

Hosting/reseller mi satiyorsunuz? freelance webmaster/grafiker mi ariyorsunuz? sirketinize genel müdürmü arıyorsunuz? yada pokemon kartı kolleksiyonuzu satacak bir dümbüge mi ihtiaciniz var...? iste bu bölüm bunlar için...

Buranın amacı kategorinin aciklamasinda yaziyor, fakat yanlis anlasilmasin burada reklam 1 kere yapilir. spam mail basar gibi foruma konu acanları mehter marşıyla karşılar, izmir marşıyla uğurlarız...

Bazı mallar hayata geçirmeden belirteyim, şu maili kaça hacklersiniz gibi hacking ihalelelrinizi burada yayınlamanız yasaktır.

Hayirli olsun...

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

Tahribat.com da son dönemde patlama yaşayan beyin gücünün bir bölümünü, bir nebze de olsun faydali bir seye harcamak isteyenler icin burayı açıyorum.

Hosting/reseller mi satiyorsunuz? freelance webmaster/grafiker mi ariyorsunuz? sirketinize genel müdürmü arıyorsunuz? yada pokemon kartı kolleksiyonuzu satacak bir dümbüge mi ihtiaciniz var...? iste bu bölüm bunlar için...

Buranın amacı kategorinin aciklamasinda yaziyor, fakat yanlis anlasilmasin burada reklam 1 kere yapilir. spam mail basar gibi foruma konu acanları mehter marşıyla karşılar, izmir marşıyla uğurlarız...

Bir bazı mallar hayata geçirmeden belirteyim, şu maili kaça hacklersiniz gibi hacking ihalelelrinizi burada yayınlamanız yasaktır.

Hayirli olsun...

abi yere düştüm kafam zemine çarptı pauzhuahuhzuahu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

yada pokemon kartı kolleksiyonuzu satacak bir dümbüge mi ihtiaciniz var...?

Sen bizi güldürdün şeyhim Allahta seni güldürsün nediyim :D:D:D:D:D:D:D:D

işte öyle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

pokemon kartı kolleksiyonuzu satacak bir dümbüge mi ihtiaciniz var...?

abi koptum yaff

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matiz
    matiz's avatar
    Erkek

ne yalaka adamlarsiniz yaa?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ne yalakası ne dion sen komik olan her şeye gülüorus biz biz yalaka deil insanız abicim insanız: )
Toplam Hit: 2390 Toplam Mesaj: 6