folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İş Konusunda Fikrinize İhtiyacım Var.

İş Konusunda Fikrinize İhtiyacım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

Arkadaşlar, eski bi arkadaşımdan iş teklifi aldım. Arkadaşım şuan istanbulda ve Deri işiyle uğraşıyor, 1. sınıf Deri ve 1. Sınıf işcilik ile Kemer, Cüzdan çanta ve Ayakkabı imal ediyor. Kendi imalatanesi var. Bana yaptığı teklifte ise; Ankarada bi dükkan aç ben dükkanı bu mallarla doldurayım sen perakende ve toptan olarak sat ve sattıkca öde.

http://www.hepsiburada.com/Liste/karpix-deri-duz-spor-kemer-4522/productDetails.aspx?categoryid=35029619&productid=aykkar4522   Örnek veriyorum şu deri kemerin bana geliş fiyatı 10 TL olacak bunu perakende 20 TL toptan 15 TL e çok rahat satabileceğimi söyledi. Tabi yaklaşık 55 çeşit mal olacak. Bu tip ürünleri Toptan ve Perakende satma olasılığım nedir? Fikirlerinize İhtiyacım var.

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

toptan satış için iyi çevrenin olması lazım hacım.Güzel bir teklif aslında.Sermayen varsa dene şansını.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

açacağın yer ve şehir önemli

esnaflık yaptın mı önceden bu önemli

atıyorum 3 ay işler düzene girmedi adam paramı ver boku çıktı der mi bu önemli

epey bi etken var hocam aç diyince böyle sorumluluk altına girilmez bence

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

mallar için her hangi bi para ödemicem hocam, sattıkca ödiyeceğim. Eğer işi beceremezsem sattığım malın ücretini ve aldığım malı iade etme gibi bi şansım var. Arkadaşım her türlü kolaylığı sağlıyor bu konuda sağolsun ama işte bu devirde dükkan açmak zor. Yurt dışında ve burda esnaflık yaptım ama bu deri işi çok ayrı bir katagori. Benim merak ettiğim böyle bir ürünü 15 TL den toptan mağazalara verebilme olasılığım. Çünkü bu işte perakende satıştan pek fazla kazanç elde edilemiyeceğini tahmin ediyorum. tabi bilmiyorum bu işle uğraşan bi arkadaş varsa ve bilgilendirirse sevinirim.

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hacı firmalar satış yapamadığı için değil, yapıp parasını kurtaramadığı için batıyor. Toptan satışlarda peşin satış yerine vadeli satacaksın, o paraları kurtarırsan kar edersin.

jack daniels 160 yaşında
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

alcoliq hocam şu anda yanımda ben olsam bu işin üretim bölümüne gider oradan para kazanırdım diyor.

alcoliq müridimiz dericilik okudu.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hiasa
    hiasa's avatar
    Erkek

Ankarada çok rahat satarsın ama dükkanın yeri önemli tutupta sincanda ümit köyde vs... gibi yerlerde açarsan iş yapamazsın ama kızılayda açarsan satış yapabilirsin :)

Not:Belki bizede part time çalışma şansı verirsin :D

Everything that has a beginning and has an end...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babybash22
    babybash22's avatar
    Erkek

merhaba dostum akıl vermek gibi olmasın ama sana tavsiyem şu olur. ilk olarak arkadaşından ürünlerle ilgili bilgi iste ve resimlerini al. sonra ürünlerini ilk olarak sahibinden veya gittigidiyor gibi sitede yayınlayarak arz talep oranına bak bu tür ürünler nadir satıldıgını düşündüğüm ürünler sadece bu tür ürünleri satarak dükkan işletmen biraz zor. bence ilk başta internette ki talep oranına bak dükkan açmak büyük külfet 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

teklıf super hocam ama deri işşi bıraz zor ve yorucu bır iş alıcısı coktur hazırdır ama senın bunları bulman lazım buyuk fırmalarala teklıkf göturmen lazım mesela boyner ykm gıbı topdan tr olmadı yurt dışı ama yaz geldıgınde yatmayıda bılcen cunku deri sektöru yaz gunu durur montlar ayakkabılar fln satılmaz ama gzl bır teklıf dericilikle ugrasan ınsanların cogunun halı vaktı yerınde ama dedıgımız gıbı cabalaman saglam alıcılar bulman gerek

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cilginsucu
    cilginsucu's avatar
    Erkek

saftiriksincap bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar, eski bi arkadaşımdan iş teklifi aldım. Arkadaşım şuan istanbulda ve Deri işiyle uğraşıyor, 1. sınıf Deri ve 1. Sınıf işcilik ile Kemer, Cüzdan çanta ve Ayakkabı imal ediyor. Kendi imalatanesi var. Bana yaptığı teklifte ise; Ankarada bi dükkan aç ben dükkanı bu mallarla doldurayım sen perakende ve toptan olarak sat ve sattıkca öde.

http://www.hepsiburada.com/Liste/karpix-deri-duz-spor-kemer-4522/productDetails.aspx?categoryid=35029619&productid=aykkar4522   Örnek veriyorum şu deri kemerin bana geliş fiyatı 10 TL olacak bunu perakende 20 TL toptan 15 TL e çok rahat satabileceğimi söyledi. Tabi yaklaşık 55 çeşit mal olacak. Bu tip ürünleri Toptan ve Perakende satma olasılığım nedir? Fikirlerinize İhtiyacım var.

-----------------------------
    hayatta kimseye güvenme hele arkadaşa hiç güvenme ama işini sağlam yap mekanıda insanların yoğun olduğu yere aç bakarsın satış düşükse ek bişeylerde sat bismillahde başla senet çek verme satamassan elinde patlamasın dediğimgibi sağlam iş yap kimseyede güvenme sokaklara çık eski dürüst esnaflardan fikir al sonra arkadaş kurbanı olma

Toplam Hit: 1593 Toplam Mesaj: 10