folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder (İş Paslama) Uzak Masaüstü Sunucusu Lisanslama 2012 Standart Server

(İş Paslama) Uzak Masaüstü Sunucusu Lisanslama 2012 Standart Server

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Sıkıntım şu:

bu ibne alet 90 günü doldurdu, 4 kullanıcılı remote desktop lisansı vardı lisans yükle diyorum ibne lisans sunucusu sürekli hata verip duruyor.

lisans sunucu kimlik doğrulama başarılı değildi diyor :s

lisans sunucuyu sona erdir diyorum sebep olarak hatalı sertifika diyorum iptal edildi diyor.

yeniden aktive ediyorum lisansları yeniden yüklemeye çalışlıyorum bu sefer de yüzde 90 a gelince geçersiz falan diyor. 

sikerim böyle işi arkadaş moralimi bozdu amk dumun aleti dökücem kezzabı kasasına görecek.

sunucu rollerinden uzakmasaüstünü kaldırdım yeniden kurdum yok arkadaş yine aynı...

bu ibnetorun registri ayarını nasıl temizliyoruz var mı bir çözümü bu işin.

edit: halledemedim yaparım networkcüyüm cücük kadar lisanslamayı yapamamış püüüü diyen varsa paslayayım sabah gitsin yapsın. öğlen de parasını alsın benden. lokasyon istanbul imes.

RETRET tarafından 16/Eki/15 01:35 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Hocam icinde cok onemli bir yazilim yok ise yeniden kur?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    NewwarrioR bunu yazdı

Hocam icinde cok onemli bir yazilim yok ise yeniden kur?

neyi yeniden kurayım serverı mı? o imkansız.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Yarina kadar cozemessen saat 10 da baglanip bakabilirim

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

neler yapacağını bir anlatıver

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

neler yapacağını bir anlatıver

Sanala temiz kurulum yaptıktan sonra lisansın registry yedeğini alıp makineye dönüş yapmayı deneyebilirsin.
    2008r2 makinede bu şekilde sorun çözdüğümü hatırlıyorum.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

elinde faturan varsa crack le gitsin hocam.  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

bu hafta 2 mahkemeye girdim biri yaralama biri benim çocuk davası, kafam taşşak gibi  kafamı bir türlü toparlayamıyorum. basit işleri bile yapamıyorum amk.

varsa aranızda networkçu vereyim adresi bilgileri abah 8 9 arası düzeltsin 200 250 bir şeyler atarım. sadece lisanslama olayı düzeltilecek.

sabaha kadar youtube videosu izliyorum, gündüz de mal gibi uyumaya başladım :| çalışamıyorum amk. yaptığım iş de bir skime benzemiyor, ne sikik bir ilaçmış bu ritalin bünyeye oturmadı gitti amk.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

elinde lisansin varmi yoksa cracklemeye mi calisiyorsun

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    demirci bunu yazdı

elinde lisansin varmi yoksa cracklemeye mi calisiyorsun

kullanıcı başı lisans var open lisans 4 kullanıcı fakat sıçozluyor. hata veriyor, hala uğraşıyorum. elimde crack yok, fabrika da çalışamıyor adamlar deli olmak üzere.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

bi incele hocam isini görür

https://www.cozumpark.com/blogs/windows_server/archive/2011/04/17/windows-server-2008r2-remote-desktop-service-licensing.aspx

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....