Islak Mendil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

rahatsızlığımdan dolayı çok kulanıyoruz da bi araştıayım dedim. nasıl üretildiğini paylaşmak istedim.  

Sentetik kağıtın solüsyonla ıslatılması ve belirli ölçülerde makinanın kesmesiyle elde edilir. Günümüzde çok yaygın olarak kullanılan bu mendillerin kullanımın da dikkat edilmesi gereken noktalarda vardır; solüsyonun Ph oranının iyi ayarlanmış olması gerekli aksi halde ciltde tahrişlere neden olabilir ayrıca fazla sıklıkla kullanımı da tavsiye edilmemektedir. Aldığınız mendilin markası çok önemlidir ve üretici firmanın aldığı kalite belgeleri çok önemlidir

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

rahatsızlığımdan dolayı çok kulanıyoruz da bi araştıayım dedim. nasıl üretildiğini paylaşmak istedim.  

Sentetik kağıtın solüsyonla ıslatılması ve belirli ölçülerde makinanın kesmesiyle elde edilir. Günümüzde çok yaygın olarak kullanılan bu mendillerin kullanımın da dikkat edilmesi gereken noktalarda vardır; solüsyonun Ph oranının iyi ayarlanmış olması gerekli aksi halde ciltde tahrişlere neden olabilir ayrıca fazla sıklıkla kullanımı da tavsiye edilmemektedir. Aldığınız mendilin markası çok önemlidir ve üretici firmanın aldığı kalite belgeleri çok önemlidir

geçmiş olsun hocam. Senin şimdi durumun nasıl her hangi bir aksaklık var mı ?

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

peki hangi marka sağlıklıdır

All is well
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

Eczacibasinin  uni   die islalk mendili var kullanirim   guzeldir .

Nev-i Şahsına Münhasır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

@god 

bilemiyorum. bence hepsi aynı. birçok çesit kullandığım için.

@ Tariqat_Sapiii 

yok yok gayet iyiyim. sol ayağımı hem düzeltmem lazım dizin oradan dönüyor. bileklerde aynı. hemde ayaklarımı  güçlendirmem gerekiyor. kolay değil onca zaman yat yat.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gencuye
    gencuye's avatar
    Erkek

ıslak mendilden bahsediyoruz kullan-at 

Toplam Hit: 1065 Toplam Mesaj: 6