folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ispanyaya Tasinmak, Yasamak

Ispanyaya Tasinmak, Yasamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

Ispanyaya ordaki digital nomad vizesini kullanarak tasinma fikrim var. Bu vize hakkinda bilgisi olan var mi ?

https://advist.eu/ispanya-dijital-nomad-vizesi-basvuru-rehberi-ispanyada-uzaktan-yasama-ve-calisma-icin-adim-adim-rehber/

surda biraz okudum baya kolay gozukuyor, kabul edilme ihtimali nedir vs bilen var mi ?

black implies white, self implies other, life implies death.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alkolikkarga
    alkolikkarga's avatar
    Erkek

Yukarı...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

https://youtu.be/jEYstZACfs8

videodaki eleman Bahadır Özkazanç, bu konularda danışmanlık hizmeti veriyor. Ama danışmanlık almadan da soruların varsa yanıtlıyor kendisi. Oturum iznimi yenileyeceğim zaman kendisini telefonla arayıp hangi yolları izleyebileceğimi açıklamıştı. 
    videoda istediğini bulamazsan direkt kendisine ulaşıp sorabilirsin. Youtube kanalında hakkında kısmında iletişim bilgileri mevcut.

Burada bizimkisi gibi çay yok ama gelirsen buyur bir kahvemi iç 🙂

punto cero
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ispanyanın bürokrasisi kötü baya. özellikle ispanya olsun gibi bir hevesin yoksa italya ya da portekiz öneririm.(ikisi de çoğu anlamda ispanyadan iyi) dijital nomad vizesi olmayan ülke yok zaten.

portekiz için facebookta bi grup var friends&pt gibi bişeydi. orda baya detaylı anlatıyo insanlar her şeyi.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esaix
    Esaix's avatar
    Erkek

vize ve taşınma konusunda çok bilgim yok ama, 2022 kasım ayında erasmusla Sevilla'ya gitmiştim. Benim kaldığım hostel Guadalquivir nehrine ve katedrale yakındı, hep bu ikisi arasında git gel yapıyordum. Kiralar ve ev fiyatlarını bilmiyorum ama yaşanacak 10 numara yer. insanı fena değil benim konuştuklarım hep samimilerdi bana karşı. baya türkle de karşılaşmıştım, kimileri turla kimileri erasmusla gelmişti yine.

eli eli, lama sabachthani?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Bunu yazmak benim için çoj acı ama, gidebilecek imkanı olan hiç düşünmesin. Kendi kızımı bile Türkiyede tutmak istemiyorum.

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
Toplam Hit: 1061 Toplam Mesaj: 6
ispanya vize