folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Isparta-Yalvaç"Ta Oturan Müridler Ve Mürideler

Isparta-Yalvaç"Ta Oturan Müridler Ve Mürideler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mer-ha
    Mer-ha's avatar
    Erkek
    arkadaşlar merhaba. bu sene üniversite için ısparta yalvaçtayım. Acaba orada veya yakın yerlerinde oturan müridler varmıdır. varsa bana biraz yalvacı anlatabilir mi. yani ekonomik olarak zorluk vs çekermiyiz nedir nesidir :S biraz küçük detayi bilgiler. teşekkür ederim şimdiden.

Yakalayamazlar demeyin, YAKALARIZ :) Sıradaki gelsin..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek

bende ısparta kazandım ama yalvac nere bilmem..

bende afyondan gelecem ıspartaya..

Laf Yapacağına ICRAAT Yap!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mer-ha
    Mer-ha's avatar
    Erkek
    ıparta merkez mi seninkidemi yalvaç?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    hoca ben keçiborlunda okudum yazın gündüz antalya akşam erzurum kışı sölememe bile gerek yok üstüne başına kalın bişeyler al giderken havaya güvenme  yurt yok zannedersem ya ev ya pansiyonda kalacan sakın pansiyonda kalma şimdi anlatmaya başlarsam baya sürer erken git mesela bu hafta sonu filan evini filan tut okula yakın müstakil olsun rahat edersin yanında yöresinde fazla ev olmasın buna önemle dikkat et ilk 1 ayda ev arkadaşı bulursun saten merak etme

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

Güller yalvaçdadir , ısparta gülü küçük bir yer üniversitedir halkın tüm geçimi , ben gittigim de fıstık gibi kızlari gördüydüm.benden demesi kız çok:) sadece dikkat ettigim ayrıntılari söyledim

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mer-ha
    Mer-ha's avatar
    Erkek
    şimdi yemekti temizlikti ben pek anlamam :) onun için yurt türünde bir şey düşünmüştüm ama bilemiyorum artık :s bakalım ne olacak. kayıtlar eylul 1 de başlıyor. herelde kayıttan 1 hafta önce gidip görmek lazım ev veyahut yurt görüşmek lazım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

mehmetcan bunu yazdı:
    -----------------------------

Güller yalvaçdadir , ısparta gülü küçük bir yer üniversitedir halkın tüm geçimi , ben gittigim de fıstık gibi kızlari gördüydüm.benden demesi kız çok:) sadece dikkat ettigim ayrıntılari söyledim

hocam ıspartayı görmüşsün ama felsefeni anlayamamışsın.arkadaşlar asılacağınız kızın babasının dünya görüşüne kadar öğrenin.hacı-hoca ayakları ise sakın çakmaya kalkmayın.silahla gelirler kapınıza burası ısparta hocaa :)

Kızın giyimi kuşamı önemli değil.Hocanın imamın kızı mini bile giyebilir belli olmaz.hatta bi anektod vardır;

bigün imam kızlar şöyle yapıo dikkat edin böyle yapıo dikkat edin kızları kısıtlayın bilmemne demiş.Birisi de e imam efendi senin kızlar da mini etekle dolaşıyo demiş.E yakışıyo keretaya demiş imam da.Ona göre.Sonradan benim kızın babası arkacıymış.G*t üstü oturamıyom demeyin :D

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

Mer-ha bunu yazdı:
    şimdi yemekti temizlikti ben pek anlamam :) onun için yurt türünde bir şey düşünmüştüm ama bilemiyorum artık :s bakalım ne olacak. kayıtlar eylul 1 de başlıyor. herelde kayıttan 1 hafta önce gidip görmek lazım ev veyahut yurt görüşmek lazım.

hocam evi hemen düşünme.Bulabilirsen bir yurt bul bi süre orada idare etmeye çalış.Sonra zaten arkadaş çevren olur,senin gibi eve çıkmaya çalışan olur,birkaç kişi çıkarsın.Daha karlı olur bütçen açısından.Ama bende para bok dersen tek başına çık orası ayrı :)

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    iyi de ben okumaya gelen kızlar çok ondan bahsettim:)

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

mehmetcan bunu yazdı:
    iyi de ben okumaya gelen kızlar çok ondan bahsettim:)

iyi o zaman hacı açılırsa bak kısmetse çak ne diim :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek
    yalvac egirdir gibi kucuk bir yerdir sana ev tutmanı tavsiye ederim cunku burdaki yurtların hepsi ya suleymancı ya fethullahcı...ben eğirdir de oturuyorum hayırlı olsun derim yalvac ta pek durmassın ısparta gezer durrusun gerci sadece kafeler cadedesi var ama :=)
Toplam Hit: 1481 Toplam Mesaj: 11