folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşsizlik Ödeneği Hakkında Soru?

İşsizlik Ödeneği Hakkında Soru?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

selamlar

arkadaşlar ben 2012'nin 10. ayında işten çıkarıldım, çıkarıldıktan 1 ay kadar sonra işsizlik ödeneğine başvurdum.

başvuru formumda mail adresim ve telefon numaram vardı. ikisine de herhangi bi bilgi gelmedi. bende onaylanmadı diye üzerine düşmedim.

2 hafta önce yeni bi işe başladım, sigorta girişimin yapılmasından dolayı işkur'dan mail gelmiş '23.10.2012 FESIHLI ÖDENEGINIZ 22.04.2013 TARİHİNDE YENİ İŞE BAŞLAMA GEREKÇESİYLE KESİLMİŞTİR' diye.

işkur'un sitesine giriş yaptığımda da 4 adet okunmamış mesaj gördüm. biri onaylandı, diğeri de bu mesaj.

benim bu durumdan anladığım, 6 aydır benim işsizlik ödeneğim ptt şubelerine yatıyo ama ben bundan habersizim. tavan fiyat üzerinden hesap yapınca ki tavan'dan alıcam muhtemelen, büyük bi para ortaya çıkıyo.

bu 6 aylık parayı toplu şekilde ben hala ptt şubelerinden alabilirmiyim, yoksa belirli bi süre durduktan sonra paranın geri iade edilme gibi bi şansı varmı ptt'de?

pazartesi zaten arıyacam işkuru ama bilmem gerekiyo, açıkçası alabilirsem çok güzel olucak bu toplu para. bilgilerinizi rica etsem?

saygılar

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Ptt şubesine gidip işsizlik maaşı ödememi alıcam dersen onlar biriken tüm parayı verirler hocam.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
Toplam Hit: 2074 Toplam Mesaj: 2