İstanbul Avrupa Kamp Yerleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hafta sonu için çoluk çocuğu alıp bir gece kamp yapmak istiyoruz lakin nette yorumların biri iyiyken diğeri bombok. varmıdır bildiğiniz, gittiğiniz, memnun kaldığınız ha burası düzgün ailenle git yap kampını, kur çadırını diyebileceğiniz biryer. deniz manzaralı olur, göl manzaralı olur( balık da tutarız hem).

cilingoza gitmeyi düşünüyordum ama daha önce de gittim içerisi çok kötü, heryer çer çöp, bi tane marketleri var içi boş tarihi geçmiş ürünler mi dersin fahiş fiyatlar mı dersin, ilgi alaka sıfır, yüzüne bile bakmıyorlar insanın sadece cebindeki parayı almaya odaklılar.

ormanlıya da gittim ama orada da ya ormanda yalnız kalacan ya da sahilde kumun üstünde. tek olsam sıkıntı yok araba var çadıra bile gerek olmaz da çocuk olunca çok detaylı bakmam gerekiyor. 

varsa deneyimlediğiniz yerler alırım bi dal.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

hocam selamlar, geçen hafta sonu Kilyos'ta doğada yaşam okuluna gittim kampa. 

Fena sayılmaz, tuvaletleri insan sayısına göre oldukça temizdi. Genel temizliği de iyiydi. Ekip de ilgiliydi, bir problem yaşamadık. Kişi başı 75 TL ücret ödedik. 

Marketi mevcut ama alışveriş yapmadım. Ateş kovası, mangal vs kiralanıyor, çuvalla odun da satıyorlar kendin uğraşmak istemezsen. 

Başka soru olursa yardımcı olmaya çalışırım. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    hezarfen bunu yazdı

hocam selamlar, geçen hafta sonu Kilyos'ta doğada yaşam okuluna gittim kampa. 

Fena sayılmaz, tuvaletleri insan sayısına göre oldukça temizdi. Genel temizliği de iyiydi. Ekip de ilgiliydi, bir problem yaşamadık. Kişi başı 75 TL ücret ödedik. 

Marketi mevcut ama alışveriş yapmadım. Ateş kovası, mangal vs kiralanıyor, çuvalla odun da satıyorlar kendin uğraşmak istemezsen. 

Başka soru olursa yardımcı olmaya çalışırım. 

saolasın hocam bakıyorum hemen.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ailecek gideceksen ücretli alanlara bak hocam

önemli kriterler

* duş wc temizliği

*su elektrik buzdolabı

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeknikA
    TeknikA's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

önemli kriterler

* duş wc temizliği

*su elektrik buzdolabı

Eklemek isterim:

Ailecek kaldığımız  ucretsiz kocaeli belediyesine ait Ormanya kamp alani vardi. Elektrik var yalnızca uzatma ile çadırına çekmen gerekebilir. Duş yeri var. Lavabo temiz. Tam aile mekani. Genelde aileler görürsün Hocam.

Ormanya hayvanat bahcesini de ekstra gezersiniz. Gün icerisinde sıkılmazsiniz.

Pendikte kamp yerleri var. Lakin gitmedim ben birsey diyemem

TeknikA tarafından 12/May/22 15:15 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    TeknikA bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

önemli kriterler

* duş wc temizliği

*su elektrik buzdolabı

Eklemek isterim:

Ailecek kaldığımız  ucretsiz kocaeli belediyesine ait Ormanya kamp alani vardi. Elektrik var yalnızca uzatma ile çadırına çekmen gerekebilir. Duş yeri var. Lavabo temiz. Tam aile mekani. Genelde aileler görürsün Hocam.

Ormanya hayvanat bahcesini de ekstra gezersiniz. Gün icerisinde sıkılmazsiniz.

Pendikte kamp yerleri var. Lakin gitmedim ben birsey diyemem

hocam avrupa yakası daha mantıklı benim için ormanya güzel ama benim buradan 150 km bide dönüşü var bunun 2 gidiş 2 dönüş 4 saat arabada kamp yapmış gibi oluruz.

pompaci tarafından 12/May/22 16:41 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

bizim çocuk ufaktan bi rahatsızlanınca mecburen kamp olayını erteledik ama duruma göre pikniğe çevirebilirim gibime geliyor bu haftalık. arnavutköy çevresinde hem piknik yapayım hem de balık tutayım diye balabana gitmeyi düşünüyorum. paylaşırım gidersem tecrübeleri.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocalar cumartesi göçü göbeleğe toplayıp gittik balabana (arnavutköy) köy içinden gidince fazla yer yok ya özel mülk ya da köylü kendisi için çevirmiş yerleri. köye girmeden kemerden sağa doğru inince çok düzgün olmayan stabilizeden bozma bir yolla köyün aşağısındaki kısmın 1-2 km ötesine çıkıyorsunuz ağaç bol, sinek çok, köpekde var ama karınları orda doyduğu için gayet insalcıllar. güzelce pikniğimizi yaptık baba oğul oltamızı attık bir tane kiloluk turnamızı aldık, bir tanede babayiğit turna çekerken fırdöndüden kırdı gitti. yer güzel, tuvalet yok ama köy camisi var, köyde fiyatlar normalin altında sayılır, iki kaşığa arnavutköyde 60 lira verdim balabanda 40 liraydı düşünün. ailecek gidilebilir, balık tutulabilir, kamp yapılabilir, kalınabilir biz çıkarken üniversiteli öğrenciler geldi, botla göle açıldılar(botumu hiç pahasına sattığıma baya bi üzüldüm), 10 a yakın çadır vardı. teknelerde var ama sormadım kiralanabiliyor mu diye öncesinde hatırladığım 3-5 tane kayık vardı kiralanıyordu bir yandan kürek çekip bir yandan su boşaltıyordunuz ama şimdi daha güzel

Toplam Hit: 289 Toplam Mesaj: 8
istanbul avrupa kamp yerleri