folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder İstanbul Avrupa Yakası Motosiklet Ekspertiz Tavsiyesi?

İstanbul Avrupa Yakası Motosiklet Ekspertiz Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

Arkadaşlar önümüzdeki pazartesi bir aksilik olmazsa İstanbul Avrupa yakasından bir motosiklet satın alacağım. Motoru gösterebileceğim usta-servis tavsiyeniz var mı? yetkili servise götürmeyeceğim çünkü hem motoru detaylı incelemiyorlar, hem de astronomik ücretler talep ediyorlar. alacağım motor 600cc Honda marka bir motor. Herkese sağlıklı günler diliyorum.

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek

Hocam selam, Avrupa yakası çok geniş bir yelpaze semt söylersen bir kaç usta sana tavsiye edeyim. Bir de motor cbr 600f mi nedir? 

Nerede o eski günler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek
    Durqrimast bunu yazdı

Hocam selam, Avrupa yakası çok geniş bir yelpaze semt söylersen bir kaç usta sana tavsiye edeyim. Bir de motor cbr 600f mi nedir? 

merhaba hocam, satıcıyla bayrampaşada buluşacağız, oraya yakın olsa iyi olur. motor hornet 600

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam en sağlıklı bilgiyi o bölgede ki motorcu gruplarinı sosyal medya üzerinden bularak öğrenebilirsin.Onlar motorlarına cocugu gibi baktığı için kim iyi kim kötü mutlaka fikirleri vardır diye düşünüyorum

Antalya'da Emlakçı parçası :)
Toplam Hit: 611 Toplam Mesaj: 4
motosiklet ekspertiz servis motor avrupayakası