folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul Bebek Chilai

İstanbul Bebek Chilai

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

Hocalar hayırlı geceler. bebek taraflarındaydım aklıma takıldı, her daim önünden geçip içine girmek bir türlü nasip olmayan, gazetelerden, internetten duyduğum bir yer Chilai. kapılarda lamborghini, ferrari. insanın ister istemez dikkatini çekiyor.

Bu gün merak ettim, gideniniz bileniniz var mı ? nasıl bir yer ? ultra lüks bir yere benziyor. içeri girip donla çıkmakta var :) restorant mı, club mı yoksa sanat galerisi mi ? 

internetten baktım, giden kişiler çok fazla yorum yapmamışlar.

gideniniz, duyanınız, bileniniz, yada herhangi bi bilgi sahibi olanınız var mı ?

hayırlı geceler..

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Gharzvog bunu yazdı

Hocalar hayırlı geceler. bebek taraflarındaydım aklıma takıldı, her daim önünden geçip içine girmek bir türlü nasip olmayan, gazetelerden, internetten duyduğum bir yer Chilai. kapılarda lamborghini, ferrari. insanın ister istemez dikkatini çekiyor.

Bu gün merak ettim, gideniniz bileniniz var mı ? nasıl bir yer ? ultra lüks bir yere benziyor. içeri girip donla çıkmakta var :) restorant mı, club mı yoksa sanat galerisi mi ? 

internetten baktım, giden kişiler çok fazla yorum yapmamışlar.

gideniniz, duyanınız, bileniniz, yada herhangi bi bilgi sahibi olanınız var mı ?

hayırlı geceler..

ultra değil ama orta lüks sayılacak sınıfta bir yer, bar ve atıştırmalık, blind ve daha long tarzı katları var

2 kişi ortalama 250- 300 tl gibi, tabi rutin birşeyler atıştırırsanız 2 kadeh de şarapla çıkarsınız bu fiyata,

yok doyarım başlangıç alırım, şişe açtırırım dersen, 500 den aşşağı çıkamazsın, suyun fiyatı en son 11 tl idi

birde eski tadı yok mekanın ortalık zengin erkek arayan, kahve içip avlanmaya gelen tiplerle doldu,

artık trend yer değil yani : )

9200 feetde alınan ilk nefes...
Toplam Hit: 1320 Toplam Mesaj: 2