folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbulbaski Net Dolandırıcılığı

İstanbulbaski Net Dolandırıcılığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yarın öbürgün netten görüpte istanbulbaski.net alış veriş yapmayın dolandırılırsınız 95tl ücret aldılar 2 yıldır hala kart vizit basıcaz diye hikaye okuyolar sadece benim başıma gelen bir şey değil bir çok insanı dolandırmışlar  

buda şikeyetimvar.com daki mağdurlar 
    http://www.sikayetvar.com/firma/detay/istanbulbaskinet

onekine?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buzukatak
    buzukatak's avatar
    Erkek

Böyle de güzel bi memleket işte :/ 2 yıl ha?

anlıyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

2 yıl??? :D

Litros Yolu 2.Matbaacılar Sitesi 1NA29

Topkapı - İSTANBUL / TÜRKİYE

noname tarafından 28/Ara/13 21:16 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

2 yıl oldu hergün arıyom demedim la :D 2 ay aradım oyaladılar küfredip kapadım geçen makarasına aradım cvp ları kalıpmı ne onun dolmasını bekliyolarmış :D

onekine?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    volkan bunu yazdı

2 yıl oldu hergün arıyom demedim la :D 2 ay aradım oyaladılar küfredip kapadım geçen makarasına aradım cvp ları kalıpmı ne onun dolmasını bekliyolarmış :D

evet hacı öyle zaten ne bekliyorsun ki 1000 adet 10 tl lik kartvizit için milyonluk makineyi tek seferde çalıştırmasını mı ? Senin gibi 10 larca müşteri daha bulacaklar tek seferde 10 bilemedin 20 kişinin işini çıkartacaklar.Sistem böyle :)

Ignorance is bliss.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

yok abi anlamadığım niye buradan alma gereksinimi duydunuz her yerdeki mahalle aralarındaki göt kadar matbaa dükkanları bile veriyorsun 10 lirayı ertesi gün teslim ediyorlar kartları 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    volkan bunu yazdı

evet hacı öyle zaten ne bekliyorsun ki 1000 adet 10 tl lik kartvizit için milyonluk makineyi tek seferde çalıştırmasını mı ? Senin gibi 10 larca müşteri daha bulacaklar tek seferde 10 bilemedin 20 kişinin işini çıkartacaklar.Sistem böyle :)

hacı ne kalıpmış 2 yılda dolmadı hadi beni geçtim şikayetimvar.com bakarsak buroşur vs leride göndermemişler 

ayrıyetten 250 adet kart viziti 95tl anlaşmaştık  başka bir matbayla 100tl 500 adetini  adamlar 4 günde teslim ettiler 

onekine?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    volkan bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı
    volkan bunu yazdı

hacı ne kalıpmış 2 yılda dolmadı hadi beni geçtim şikayetimvar.com bakarsak buroşur vs leride göndermemişler 

ayrıyetten 250 adet kart viziti 95tl anlaşmaştık  başka bir matbayla 100tl 500 adetini  adamlar 4 günde teslim ettiler 

abi madem iki sene geçmiş makarasına tüketici haklarına versene arayacağına :/

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

e devlet şifresini alım edicem bi sonuç çıkmıcak ama  belki  ilgilenirlerde başkaları dolandırılmaz

onekine?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Hocam baskı işin filan varsa ulaş bana. Üstte bir arkadaş bahsetmiş kalıp olayından da 2 yıl bekletilmez yahu.

Maliyetten kazanmak için yapılan bir uygulama işte belli bir ebat var o ebada gelesiye kadar basmıyorlar. En fazla 1 ay sürer yani :D

Toplam Hit: 1243 Toplam Mesaj: 10