folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder İstanbul'da Alanında Uzman Psikiyatrist Tavsiyesi?

İstanbul'da Alanında Uzman Psikiyatrist Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Değerli bir tanıdığım için alanında uzman bir psikiyatrist hekim tavsiyesi almak istiyorum.

Tavsiye yazacak kişilerin özellikle şu kıstasları atlamamasını rica ediyorum:

• Akraba, eş, dost, arkadaş reklamı yapmak
    • Referans için tavsiye vermek
    • Medyatik yüzlerden etkinlenip vekaleten tavsiye etmek
    • Şahsi ya da eş derecede deneyim geçirmeyip kulaktan dolma bilgiyle tavsiye vermek
    • Ve benzeri şeyler. . .

Obsesif kompülsif bozukluk (OKB-OCD) konusunda alanında uzman; saha çalışmaları yapmış, tercihen profesör, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, farmakoljiye hakim, danışana etik kurallar içerisinde hekim ve psikoterapist saygısı besleyip sergileyebilen, kişiliksiz olmayan (seans esnasında kahve içen, tespih sallayan, telefonlarına bakan vb.), daha önce bu şikayetle kendisine başvuran kişilere ya da yakınlarına etkili tedavi uygulayabilmiş bir kişi arıyorum.

Dileyen reklam olmaması adına kişilerin adını bana PM yoluyla ulaştırabilir.

Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Bu not mod için: konu Tahribat forum kurallarına aykırıysa silinebilir.

Moddan not. Konuda ilac tavsiyesi istenmedigi surece (ki istenmemis) bu tip konularla ilgili bir sorun yoktur. Muridlerden de ricamiz onerilerini konu dahilinde yapmalari, tavsiyelerine ya da konu ici sorularina ilaclari bulastirmamalaridir. Adinda ilac ismi gecen postlar ucurulacaktir.

‎‎‎
Toplam Hit: 839 Toplam Mesaj: 1
okb istanbul doktor avrupa uzman psikiyatrist