folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbulda Oturan Arkadaslar Bir Bakabilirmi

İstanbulda Oturan Arkadaslar Bir Bakabilirmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

arkadaslar ben istanbulda meshur olan tahtakale ucuza toptan malzeme nereden alabılırım. burada duyuyorum mıllet bana emınonunde dıyor bır kere gıttım oyle bır seyler goremedım. toptan almak ıstedıgım malzeme bılgısayar sarf malzemelerı nereden bulurum burasını tarıf edebılecek yada googlemaps te gorterebılecek arkadas varmı acaba

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

al benden de o kadar. bende bir kere tahtakale denen yere gittim esnafı falan resmen pire s*kici..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

İstoca gideceksin hocam

Tahtakale mali istoctan ceker

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

İstoca gideceksin hocam

Tahtakale mali istoctan ceker

orası tam olarak nerde oluyor...

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

hacı istoça hiç gitme bile o denilen yerede gittim bilgisayar ve elektronik adına hiçbirşey yok gibi bişey orada..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

İstocta pc malzemesi bulamazsiniz onun haricinde cep telefonu parca aksesuar ve diger herseyi bulursunuz

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skonb
    skonb's avatar
    Erkek
    mecidiyeköy e bi bakın oem parça ve malzeme satan onlarca dükkan var.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

bilgisayar sarf malzemelerinden kastın cd-dvd vs. ise kadıköyde dms cd var oradan toptan ve çok uygun fiyatlarla alabilirsin hocam. geri kalan ihtiyaçların için de kadıköy ve mecidiyeköy iyi bir seçenek olacaktır.

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

nereye gidersen git doğru zamanda doğru adama denk gelmezsen s*kerler yani tahtakaleyede gitsen mecdiyeköyede gitsen veya istoçada gitsen eğer kazık yiyeceksen yersin. 

ben ilk mecdiyeköyden dükkana birşeyler almaya gittim sözde işide biliyorum ilk gittiğim gün 1 milyarlık malzemede 150 civarları kazık yemiştim 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
Toplam Hit: 725 Toplam Mesaj: 9