folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşte Dolandırıcı Bir Donannım Sitesi.......

İşte Dolandırıcı Bir Donannım Sitesi.......

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scorp
    scorp's avatar
    Erkek

Sitenize yeni üye oldum bir arkadas tavsiyesi üzerine yeniyim bu işlerde..gecenlerde biark geldi www.bilisimpazari.com adli bi siteden sipariş verdiğini söyledi. bu siteye havale ile siparişini vermiş.ama gelmemiş Tlf numarası hiçbişei yok..dikkatsizliğine denk gelmiş olmalı..Tlf numarasına daha sonra bakmış.Baktıkki gelen giden yok sitenin dolandırıcı bir site oldugunu anladık..siteyi incelerseniz sevinirim..

bunun gibi sitelerin sonu gelmemeli artık....

Tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    valla inceledim boyle bir siteden alisveris yapanin aklina sasarim hic bir sirket bilgisi vs yok.Bu gibi sitelerin sonu hic bir zaman gelmiyecektir buradan alisveris yapanlarinin sonunun gelmesi dilegiyle

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

scorp bunu yazdı:

bunun gibi sitelerin sonu gelmemeli artık....

bencede böyle sitelerin sonu gelmemeli :) enayiler olmasa akıllılar nasıl yaşarki değilmi?

valla bendede bi tane sanal pos olsa bende açacam a.k millet zaten kek nerde bir ödeme görüyor hemen elimi cebine atıp kredi kartını çıkarıp ödeme yapıyor, hele sizinki havale dediğine göre yani diyecek birşey bulamıyorum...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tevekkel
    tevekkel's avatar
    Erkek
    http://www.whois.sc/bilisimpazari.com  whois de bazı numara ve adresler var ama adam salmışta olabilir.arslan armağan demiş mesela..

....?.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dj_hacker
    dj_hacker's avatar
    Erkek

1 site pahalı

2 site zaten hiç dogru bişiye benzemiyorrr

hostingi beleş  tam dolandırı işi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

vala bizde kurumsutuk ceza evine girmeden once adres www.mezopotamyamarket.com ama site kapandı simdi acayip para kaldırmstık ama bi boha yaramadı pişmanım genelikle biz alışveriş yapıyoduk. herşey ateş pahası bir malı bir günde 10 defa satın aldığımı biliyorum. :D

alışverişi kredi kartıyla online yapıyoduk ama başkaları alışveriş yaptığında siparişi yoluyoduk yolmamazlık yaptığım olmadı hec her neyse ayıp şeyler bunlar alışveriş ypaılmısa yolanmlaı alışveriş yapacaksanız hepsiburada.com ideefixe.com buralardan yapın hep güvenli hemde yoluyorlar ben kac defa aldım ah bide bascuda.com da unutmamalı.

hadi iyi sanal alışverişler :D

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    o da bir hack tir..adamlar senin arkadaşın aklındaki acığı bularak hacklemişler arkadaşını eheh :)) dikkatli olun yaw..

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vertigoneto
    vertigoneto's avatar
    Erkek
    Öncelikle geçmiş olsun. İnsan kampanya olan klavyenin adını yazar oaradan da mı şüphelenmemiş. Dell marka klavye ama hiç bir bilgi yok. Gerçeken yazık olmuş arkadaşına. Olaya iyi yönden baksın dizüstü  bilgisayarda alabilirdi arkadaşın :) Umarım bu adamları yeri tespit edilir. Bence hacker arkadaşlar robin hood misali bu sitelere de şefkat göstermeli.

Hayatta iki şey sonsuzdur. Bİrincisi evren ikincisi insanların aptallığı. Ancak birincisinden o kadar emin değilim. <br> <br> A.Aynştayn <br>
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yu-ka
    yu-ka's avatar
    Erkek
    KARDEŞ UYRADIĞIN İÇİN SAOL BU GİBİ SİTELERDEN ALIŞVERİŞ YAPMAK AKIL KARI DEĞİL YA NASIL OLUYORDA İNTERNETTE SAĞLAM OLMAYAN SİTELERE SİPARİŞ VERİYORLAR
Toplam Hit: 1517 Toplam Mesaj: 9