folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder İzinsiz Ve İptal Edilmesine Rağmen Mail Gönderen Şirkete Tazminat Davası Açılabilir Mi

İzinsiz Ve İptal Edilmesine Rağmen Mail Gönderen Şirkete Tazminat Davası Açılabilir Mi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Büyük bir alışveriş (giyim) şirketi devamlı mail gönderiyor. Adamlar abone sistemine birden fazla mı kaydetmiş beni anlamadım ama çok sık mail geliyor.

IYS üzerinden mail izinlerimi kontrol ettim ama bu şirkete izin vermemişim.

Gelen mail adresindeki linke tıklayarak abonelikten çıktım ve bunu birkaç defa yaptım.

Mailler kesilmeyince E-Devletten şikayet ettim.

Adamlar hala patır patır mail atıyor. Hem mailler kesilsin hemde 3-5 gelsin diye dava açsak tazminat verir mi mahkeme.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

takip

digiturk ve turk telekom ayni sekilde arayip duruyo ve cok rahatsiz ediyor. "ya nolur aramayin" desem de yine ariyolar. 

edit: hocam mailleri hangi firmadan atiyolarsa o firmaya yaz su musteriniz beni spamliyor diye , hesabini bile kapatirlar.

yolbulucu tarafından 03/Ara/21 11:16 tarihinde düzenlenmiştir

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

finansbank aradı bi gün beni dedim iysden ben akapdım aramaları neden arıyorsunuz sizi şikayet ederim sinirimi bozmayın dedim birdaha sms bile atmadılar :)

türktelekomda aradı ısrar etti biraz daha ısrar edersen telekoma dilekçe yazacağım senin yüzünden iptal ettireceğimi söyleceğim dedim kapadım sonra aranmadım ama yinede şikayet ettim arayanı en son ses kayıtlarını inceliyorlardı

850 480 bloğundan gelen smsleri şikayet için gsm i aradım meğer şirket paravanmış amk yani bir gsm i kullanıyor gibi görünüyopr ama kullanmıyorlar firma onların amk

firma sahibine ulaştım tamam felan filan dedi 1 ay ses yoktu tekrar aranmaya başladım amk :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

0850 480 le başlayan numaralar tek bir şirkete mi ait anlamadım hocam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

0850 480 le başlayan numaralar tek bir şirkete mi ait anlamadım hocam.

şöyle söyleyim nac telekomda ya 480  adamları aradım dedimki 850 480 xx numaralı aboneniz izinsiz arama gerçekleştiriyor dedimbir kaç yönlendirme yaptı en son beni arayan firmaya ulaştım

aslında adamlar servis sağlayıcısı adı altında arıyorlar

yani sen 850 480 12 12 dedin şikayet ettin adamlar kapatıyor onu 12 13 açıyo sonra

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Datalarımızı satanların amk.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

şöyle bir durum var iys üzerinden kapadıysan seni reklam,tanıtım vs. için kesinlikle arayamazlar. şikayet edersen evet yaptırımları var. sana tazminat kazandırır mı bilmiyorum ama şirkete ceza kesebilirler. Onun haricinde şöyle bir şey yapmaya hakları var ama sen bir işlem gerçekleştiriyorsun mesela bir site üzerinden. Bu işleme istinaden sana yardımcı olmak adına veya o işlem hakkında bilgilendirme yapabiliyor arada da kitlerse reklamını kitliyor. ama tekrardan akabinde bir reklam vs. için yine arayamaz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

Datalarımızı satanların amk.

Sorma ya bazı göt laleleri yüzünden man adasındaki kumar sitelerinden bile mesaj alıyoruz amk.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek

0850 spam arama listesi burda 
    https://www.btk.gov.tr/uploads/ntsfiles/NPR.pdf

spam aramaları buradan şikayet edebilirsiniz
    https://tiss.gtb.gov.tr/

ayrıyetten cimerden falan 2-3 kere sikayet ettim hakkını arayabilirsin gibisinden cevap verdiler

tranceport tarafından 03/Ara/21 22:24 tarihinde düzenlenmiştir

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Ceza almasını istiyorsan https://tiss.gtb.gov.tr/ adresinden şikayette bulunabilirsin.

Markayı paylaşırsan ya da özelden yazarsan belki müşterim olabilir, öyle ise içeriden müdahale edebilirim..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    GoQaN bunu yazdı

Ceza almasını istiyorsan https://tiss.gtb.gov.tr/ adresinden şikayette bulunabilirsin.

Markayı paylaşırsan ya da özelden yazarsan belki müşterim olabilir, öyle ise içeriden müdahale edebilirim..

Bir şey ifade etmiyor. Bir ara polis buraya şikayet edenleri karakola çağırıp şikayetimden vazgeçtim yazılı kağıt imzalatıyormuş diye okumuştum. Bizi evrak işleriyle uğraştırma diye trip atmışlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1045 Toplam Mesaj: 11
izinsiz mail