folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder İzmir - Forum Yakinlarindan Özkanlara Nasi Gidilir?

İzmir - Forum Yakinlarindan Özkanlara Nasi Gidilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

http://i.hizliresim.com/EgDALv.png

Beyler mobilden yaziyom linkte iğneledigim yerden bulundugum konuma(mavi yuvarlak nokta) dolmuş varmidir? Veya en ideali nasil gidilir? Mevlana ışıklarından (türk koleji yanı) özkanlar migros önune.. yakin yerlerde olur en ideali ne sizce?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Dolmuş filan pek bilmiyorum ama bildiğim şu var:

İğneli yerden direkt olacağını sanmıyorum ve bu sebeple evvela Bornova metro istasyonunun ordan otobüslere binilir. Mesela o mavi bölgenin yakının geçen 2 tane otobüs biliyorum. Biri 268 diğeri 368. Bu ikisi de 373. Sokaktan aşağı doğru iner ve  1776. Sok. yazan caddeden boylu boyunca ilerler. 268 sanırım o mavi bölgeye doğru bir iniş yapıyordu bir kere yanlışlıkla binmiştim ama 368 direkt gidiyor. 268'e binmek daha mantıklıdır.

368 yarım saatte bir oluyor yani sefer aralığı çok uzun ve şu an seferi yok. En son sefer 22:15 imiş.

268 ise 23:12, 23:24, ,23:36, 23:,48, 00:00, 00:25 ve en son olarak 00:55'te sefer yapıyor. 268'e binerek gidebilirsin.

Bornova Metro'da inersen direkt olarak karşıya git otobüsleri zaten görürsün, 268'in durağı sol tarafta ve biraz arkada kalıyor. Sen yine oradaki esnafa vs. sor nereden kalkıyor diye. Ayrıca Mevlana dolmuşları geçiyor mu bilmiyorum onları da sorup öğrenebilirsin.

Otobüs Ege'nin içinden o dar yoldan aşağı iner ve öğrenci köyünden sola döner yani 1776. sokağa döner ve gider. Daha sonra bir yerlerden aşağıya yani senin o mavi noktaya iniyordu ama nerden yapıyordu hatırlamıyorum. 268 yapıyordu.

Caliber tarafından 04/Nis/17 23:10 tarihinde düzenlenmiştir

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Bu saatte diyorsan pek dolmuş falan olmaz.. 

Yıllardır o taraflara da gitmiyorum.. EU hastanenin orda eshot aktarma vardı iki vesait olabilir ama bu saate nasıl olur bilmem . En iyisi taksi..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

metroyu bul metroya bin ordan bölge durağında in zate bölge durağının karşısı yaşar üniversitesi yaşar üniversitesinin karşısıda özkanlar oluyor

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

taksi 10 lira

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

taksi 10 lira

:)) başkan sürekli olacak yoksa haklisinda.. Caliber dedigin otobusleri bi inceliyim guzergahi vardir internette eyw.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    ByTechno bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

taksi 10 lira

:)) başkan sürekli olacak yoksa haklisinda.. Caliber dedigin otobusleri bi inceliyim guzergahi vardir internette eyw.

bende oralarda oturuyorum hocam bornova anadolu lisesinin önünden geçen otobüsler doluşlar var. lakin özkanlara gitmezler bornova metroda bırakırlar. oradan metro ile aktarma yapabilirsin.

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
Toplam Hit: 994 Toplam Mesaj: 7
i̇zmir