folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İzmir‘De İkamet Arkadaşlar, Kucuk Bi Yardıma İhtiyacım Var

İzmir‘De İkamet Arkadaşlar, Kucuk Bi Yardıma İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frank
    Frank's avatar
    Erkek

Arkadaşlar şu an İzmir'de olan arkadaşlardan özellikle alsancak tarafına yakın olanlardan bir ricam olacak.

Alsancak tarafında bir yapının bir kaç fotoğrafına ihtiyacım var. Bugün veya en geç yarın elimde olması gerek.

söz konusu yapının projesini çiziyorum. bir kac detay eksik, fotoğraflarına ihtiyacım var.

Ulaşım masrafını karşılayabilirim. İzmir'e geldigimde bir de yemek ısmarlarım :)

Konuyu gizlemek zorundaym modlardan silmemelerini rica ediyorum.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

ModS: konuların gizlenmesi için gerçeketen geçerli bir gizlenme sebebi olması gerekir.

Tüm sıkıntı ve üzüntülerin kaynağında iradenin arzuları vardır; çünkü tatmin edilmemiş bir arzu bizi özlemle dolu olarak bırakır, tatmin edilen bir arzunun yerine bir yenisi alıncaya kadar da can sıkıntısı yaşarız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sıcak çarpmış evde sersem tavuk gibi yatmasam çeker yollardım lan, biri çıkar umarım. 

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frank
    Frank's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı

Sıcak çarpmış evde sersem tavuk gibi yatmasam çeker yollardım lan, biri çıkar umarım. 

Teşekkür ederim :)

Hala birisini bulamadım inşallah çıkar yarına kadar birisi

Tüm sıkıntı ve üzüntülerin kaynağında iradenin arzuları vardır; çünkü tatmin edilmemiş bir arzu bizi özlemle dolu olarak bırakır, tatmin edilen bir arzunun yerine bir yenisi alıncaya kadar da can sıkıntısı yaşarız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek

hocam alsancağın neresinde tam olarak bu yapı ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frank
    Frank's avatar
    Erkek
    dreammaker bunu yazdı

hocam alsancağın neresinde tam olarak bu yapı ?

Alsancak tren garına çok yakın. Talatpaşa bulvarı ile şair eşrefpaşa bulvarının kesiştiği yerde. Sanırım bir de tarihi bir kilise var cok yakınında

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

izmir'deyim ama yardımcı olamayacağım. kimseyi bulamazsan şu siteyi bir dene:

http://www.heryercanli.com/fotograf-cekimi.aspx

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

benim eski dükkanın orası

dün görseydim konuyu çekerdim. bugün yarın çekerim işin görülürse detayları pmle

amele_2 tarafından 27/May/13 10:53 tarihinde düzenlenmiştir

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 1128 Toplam Mesaj: 7