İzmit-Bordum Yol Tarifi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Arkadaslar selamin aleykum. cok sukur dugunumuzu kazasiz belasiz yaptik. Saat 03.00 sularinda izmitten bodruma gidecegim kendi aracimla. Ben bursaya kadar gittim daha öncesinde de bursadan sonra hic gitmedim. Hangi yoldan gitmeliyim nedir ne degildir. Navigasyon dogru gotururmu. Yol a giden arkadaslar bilgi verirlerse sevinirim:)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ari41 bunu yazdı

Arkadaslar selamin aleykum. cok sukur dugunumuzu kazasiz belasiz yaptik. Saat 03.00 sularinda izmitten bodruma gidecegim kendi aracimla. Ben bursaya kadar gittim daha öncesinde de bursadan sonra hic gitmedim. Hangi yoldan gitmeliyim nedir ne degildir. Navigasyon dogru gotururmu. Yol a giden arkadaslar bilgi verirlerse sevinirim:)

Yokuşbaşından sonra tarif ederim bursadan bilemem :)

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Navigasyonla git hocam ne kasıyorsun. Sadece köy gibi yerlere sokmaya çalışırsa girme anayoldan git. Gece gece zifiri karanlık asfaltı bozuk yollardan götürmesin seni gereksiz aksiyon olmasın.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Bursa - Balıkesir - Manisa - İzmir - Aydın -  Muğla - Bodrum izlemen gereken yol bu.

Paralı otobana girersen baya hızlı gidersin. Tabelalar bile götürür gece dikkatli sür yeterli.

Navigasyonu da aç ne olur ne olmaz. İyi yolculuklar. 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 905 Toplam Mesaj: 4
yol tarifi