folder Tahribat.com Forumları
linefolder Java
linefolder Java'da Ufak Bir Ödev İçin Yardıma İhtiyacım Var

Java'da Ufak Bir Ödev İçin Yardıma İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek

Ocağınıza düştüm sayın müritler :) Resimdeki sorular için 1 saat içerisinde çözüme ihtiyacım var. Malesef ki ne pc başındayım ne de form yazacak kadar Java biliyorum. 1 saat içerisinde yardımcı olacak arkadaşlar dileyin benden ne dilerseniz, gerçekten.. Bi isteği talebi olanı karşılıksız bırakmayacağım, şimdiden teşekkürler..

oldwolf tarafından 15/Kas/16 15:35 tarihinde düzenlenmiştir

Metallica Rules
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam konuya c diye girdim ki öyle yazıyordu başta, konuya tıkladım java olmuş. Attığın fotoğrafa bakıyorum c# gibi duruyor resimler.

Java mı emin misin şuan :)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek

Gördüğüm kadarıyla istenilen uygulamalar C# ile geliştirilmiş. En azından resimlerden o şekilde anlaşılıyor.

Eğer C# ise yardımcı olabilirim.

Vir sapit qui pauca loquitur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek

Java hocam aynen k. bakmayın karıştı ilk başta dil afedersiniz..

Metallica Rules
Toplam Hit: 2080 Toplam Mesaj: 4
java ödev yardım