Javascript Gurularına Bir Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

Hocalar selam,

Konsoldan bir prototipin içindeki değişkene ulaşmaya çalışıyorum.

Chess.com'a ait bir js. FEN diye bir veriye ulaşmak istiyorum. Normalde bunu oyun bittiğinde üretip downloada sunuyor ama bu değişkeni oyun esnasında üretip consoldan ulaşabilmek lazım. 

Şöyle ki: 

downloadPgn: function(e) {

this._findFenPgn();

var t = this._getPgnFileName();

return SaveText(this._fenPgn, t, "application/x-chess-pgn;charset=utf-8"), !1

},

konsoldan önce _findFenPgn ardından _fenPgn çağırıldığında değere ulaşacağız fakat bulunduğu prototipin içinden çağıramadım.

JS için: https://paste.ee/p/4mv8e

Bu komutlar ChessCom functionu içinde ama

console.log(ChessCom.prototype._fenPgn); filan yemedi

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

chrome developer toolsdan source kısmında overrides diye bir bölüm var o kısımdan dizin gösterip js yi editleyip editlediğin js yi direk site üzerinde kullanabilirsin. basarsın oraya bir console.log 

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek
    Cosmic bunu yazdı

chrome developer toolsdan source kısmında overrides diye bir bölüm var o kısımdan dizin gösterip js yi editleyip editlediğin js yi direk site üzerinde kullanabilirsin. basarsın oraya bir console.log 

Hocam o jsyi localden yükletirim sıkıntı yokta işime yaramaz. Diğer inject edeceğim başka bi js'ye o değişkeni aktarabilmem gerek. Mecburen o değişkeni bi şekilde okuyabiliyor olmalıyız. 

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
Toplam Hit: 1070 Toplam Mesaj: 3
javascript prototype