folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Javascript Öğrenmek İsteyen Müritler Var Mı ?

Javascript Öğrenmek İsteyen Müritler Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek

s.a müritler.

müritler ben 2 gündür jscript a merak saldım.eğer bilen varsa ve yardımcı olmak istiyorsa müritlerle belli zamanlarda bi araya gelip , öğrenmeye çalışalım.elimde 2-3 döküman var , bu dökümanları da paylaşırız. benim msn adresim : psycho_2181@hotmail.com

(inşallah konu doğru yerdedir)

lütfen jscript bilen müritler yardımlarını esirgemesin. ;)

piknikte kebap şart değil amk.mangal yapan eller kırılsın.pizza yiyin onun yerine a.k.ormanları tehlikeye atmayın huleyn..ayrıca 1 gün de sıçmaın , 70 milyon 1 gün boyunca sıçmazsa hayvan gibi su tasarrufu sağlanır..(ciddiyim lan şaka yapmıyom)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek
    way anasını kimse yokmuş demekki :|

piknikte kebap şart değil amk.mangal yapan eller kırılsın.pizza yiyin onun yerine a.k.ormanları tehlikeye atmayın huleyn..ayrıca 1 gün de sıçmaın , 70 milyon 1 gün boyunca sıçmazsa hayvan gibi su tasarrufu sağlanır..(ciddiyim lan şaka yapmıyom)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

kahvede javascript.....fantaziye bak :DD

işin şakası bi yana keşke herkes senn gibi olsa....her türlü ilimden istifade etse..

ben javaya ocak da başlıyorum..ilgilenirsen.

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ---RudeboY---
    ---RudeboY---'s avatar
    Erkek
    Dai o xss olmasın demek istediin şey :D

Söz gümüşse, altın paradır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek
    vay anasını javascript bilmeyen veya öğrenmek isteyen tek kişi benmişim :F muehahauhu :D ayrıca mizahi kahve defteri kapandı artık oh oh :p daha benim php ve de dhtml ile xhtml öğrenmem lazım.. böhü böhüüüüüüüü :| mizahi kardes pmden msn adresini fırlat :F :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adalet
    adalet's avatar
    Erkek
    By-PsychoPhat html ve css öğrendiğin zaman sunucu tarafına geçmek istiyorsun, o zaman java script hammallık gibi geliyor ve programlama bilmiyorsan çok da kolay değil ben tarayıcı nesnelerini kullanmayı ie ile netscape arasındaki dom farkını ortak dom yapılarını kavrayıp hazır scriptleri kendime uyarlayacak kadarını öğrendim ve php ye geçtim, php yi bitirince tekrar java scripte döneceğim, ilaveten java script ile yapılacak herşeyi yapmış adamlar aradığın bütün örnek var. Java script guru olmak için de sanıyorum c++ gibi üst düzey bir dili iyi bilmek ve java scripte derinlemesine girmek lazım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PLuToNiuM
    PLuToNiuM's avatar
    Erkek
    ekranda durmadan oynayan. mausla yakalanamayan bir javascript kodu vardı. o nasıldı elinde olan varmı?
Toplam Hit: 2357 Toplam Mesaj: 7