folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Jbl Tune110 Mikrofonlu Kulaklık Alma Aldırma

Jbl Tune110 Mikrofonlu Kulaklık Alma Aldırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

https://www.vatanbilgisayar.com/jb-jblt110blk-t110-kulaklik-ct-ie-siyah.html

linkteki ürün olan jbl t110  olan tune110 aldım bugun 

arkadaş yıllardır dınledıgım parcalara ayrı boktan bır yorum kattı bu kulaklık .arkadakı seslerı duyamıyorum tizler cok kotu bass zaten  kulagın ıcıne soktugun ıcın gelıyor ama yok yanı arkadaş rezalet bir kulaklık.

kesinlikle almayın vatan bilgisayardan aldım mağazadan 89 tl e yıllardır sennheiser kullanıyordum en ucuz model 180 lıra olunca almadım çok pişman oldum 

almayın aldırmayın arkadaşlar cidden çok kötü aq mağazadan aldıgım için iade de almaz bunlar 

hipokondriyak tarafından 13/May/19 23:19 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    hipokondriyak bunu yazdı

https://www.vatanbilgisayar.com/jb-jblt110blk-t110-kulaklik-ct-ie-siyah.html

linkteki ürün olan jbl t110  olan tune110 aldım bugun 

arkadaş yıllardır dınledıgım parcalara ayrı boktan bır yorum kattı bu kulaklık .arkadakı seslerı duyamıyorum tizler cok kotu bass zaten  kulagın ıcıne soktugun ıcın gelıyor ama yok yanı arkadaş rezalet bir kulaklık.

kesinlikle almayın vatan bilgisayardan aldım mağazadan 89 tl e yıllardır sennheiser kullanıyordum en ucuz model 180 lıra olunca almadım çok pişman oldum 

almayın aldırmayın arkadaşlar cidden çok kötü aq mağazadan aldıgım için iade de almaz bunlar 

89TRY = 14.6955USD
    aracıların karını vergisini falan filan düşersen 5-10 dolarlık kulaklıktır, normal abi. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

şu markaya bir göz at hocam 

https://www.hendest.com/hendest-galata-bab-01-earbuds-mikrofonlu-kulakici-kulaklik.html 

Ben huzen1 olanı aldım ses olarak çok iyi ama kulakiçi bana göre değil, ben iphone kulaklık model tarzında seviyorum.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

Bende 90 liraya jbl t290 aldım memnunum. Basları felan da fiyatına göre iyi seviyede. Önceki kulaklığım samsung'un telefonla gelen saçma kulaklığıydı belki ondan hoşuma gitmiştir :d

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

11 dolarlık ürün hocam fazlasını bekleme.

Jbl de fabrika çıkışlı "burn in" var mı bilemem ama bir süre kullan bakalım belki "burn in" olur ses iyileşir. Geceleri filan müzik açıp bırak 12-13 saat çalsın kendi kendine.

Zamanında 150euroya (400tlye gelmişti kargo ve vergisiyle amazondan) aldığım kulaklığın sol driverı patladı, şuan telefonun yanında verdikleri samsung kulaklığı kullanıyorum. Şuan ki döviz kuruyla malesef mahkumuz 10dolarlık ürünleri kullanmaya.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
Toplam Hit: 919 Toplam Mesaj: 5
jbl jbltune110 t110