folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Joomla Eror Yardımlarınızı Bekliyorum

Joomla Eror Yardımlarınızı Bekliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dreamtn
    Dreamtn's avatar
    Erkek

Arkadaşlar, 

Joomlayı localhostta yapıp hosta taşıdığım zaman böyle bir hatayla karşılaştım,

Infinite loof detected in JError 

Hatası verdi googleda, aradım şu şekilde düzeliceği yazmış 
    1.
    // echo debug_print_backtrace();
    Bunu şöyle değiştirin:
    view sourceprint?
    1.
    print"<pre>";
    2.
    echo debug_print_backtrace();
    3.
    print"</pre>";

Bunlarıda düzelttim lakin

http://dizileresarp.com/
    bu seferde hazırladığım siteye girerseniz orda bir sürü hata çıktı yardımlarınızı bekliyorum..
    Şimdiden Teşekkürler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

herşeyden önce admin paneline girip yardım>sistem bilgisi> klasör izinleri  yazılabilirmi diye kontrol et. yazılabilir dese bile benim önerim burdaki dosyaların tamamını çalısırken 777 yap. (daha sonra klasörleri 755, config htaccess gibi dosylarıda 644 e çekersin)

ama demişsinki; localden taşıdım. büyük ihtimalle sorunun confuguration.php dosyasının içinde saklı.

çünkü local kurulumdaki config bilgileri ile host içerisindeki bilgiler bir değil.

büyük ihtimal veritabanı bilgilerin dogrudur diye düşünüyorum.

sadece db adi ve db şifresi değilde db türü "mysql" felan bilgiside. veritabanını taşıması yaptınmı yaparken panelden phpmyadmindenmi yükledin bilemicem. hadi yükledin diyelim bu kısım doğru varsayıyorum.

birde bunların dışında path kısımları var. localde çalıstırdıgın joomlanın genel yapılandırma ayarlarında yol kısmını görürsün. bu kısımlardada yanlıslık olabilir.

son olarak bu sekilde hatayı arayana kadar, server üzerinde boş bi joomla kur. template i hemen içine at. sonrada gerekli kategori vs ayarlamalarını düzenlesen eşzamanlı veya daha cabuk şekilde sorununu çözersin zaten

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
Toplam Hit: 759 Toplam Mesaj: 2