Joomla Hazır Tema Sitesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek

çok beğendiğim bir joomla temasını alıcam.adres www.joomlart.com ama site ingilizce :(

fiyatlarda 3 ay 49$ 6 ay 59$...şeklinde.

benim aklıma takılan mevzu, ücreti ödeyip sitede indirme hakkı kazandığımızda sitedeki tüm olanaklardan yararlanabiliyor muyuz yoksa template download sayısı kısıtlaması var mı?

yani atıyorum 49$ ödeyip 3 aylığına üye olduğum zaman sitedeki istediğim temaları indirebilecek miyim yoksa herhangi bir sayı yada başka bi kısıtlama var mı?

ingizce bilmemek harbiden baya kötü bişey.bilen arkadaşlar bi yardımcı olursa çok makbule geçecek.

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    üye olduğunda premium üye oluyorsun ve premium üyelerin nimetlerinden faydalanıyorsun. mesela bir tema aldın ve tekdik desteğe ihtiyacın var ozaman sen premium üye bölümüne sorunu yolluyorsun birileri senin ingilizce sorduğun soruya ingilizce bir anlatımla en ince detayına kadar cevap veriyor.

hangi temayı istediğin söyle sana vereyim.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    blackhammer,dostum ticari bi site için kullanıcam warez kullanmak istemiyorum.teşekkür ederim yinede ;)
    yalnız soruma tam cevap alamadım.istediğim kadar tema indirebilecek miyim yani?

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
Toplam Hit: 3220 Toplam Mesaj: 3