folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Jquery İle Başka Sayfanın İçeriğini Değiştirme Veya Veri Gelip Gelmediğini Kontrol Etme ?

Jquery İle Başka Sayfanın İçeriğini Değiştirme Veya Veri Gelip Gelmediğini Kontrol Etme ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

hocalar  sımdı bı index.php sayfam var orda bi buton ekledım butona tıklayınca juqery ıle pop-up acıyorum isimler.php diye.. isim listesi cıkıyor listeden ismi seçince id sini index.php ye yollatip pop-up u kapattırmam lazım jquery ıle ıd yı yollatıorum ve sayfayıda kapatıyorum ama ındex.php ye verı gelırken ındex.php nın sayfa yenılenmeden gelen verıye gore bir inputun değerini değiştirmem gerekiyor onu yapamıyorum.

jquery veya javascript ıle oluak sanırım ama hangı parametre onu bulamadım ? yanı index.php de bu sayfaya veri post edılıp edilmediğini nasıl kontrol ettirmek lazım sanırım veya başka bir yöntem bilen ?

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

problemin çözümünü buldum belki ihtiyacı olan olur dıye burayada ekliyim

window.opener.document.getElementById('deneme').value="asd";

osatır pop-up dan istediğiniz veriyi ana sayfaya yollayamyı sağlıyor

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Bu yontemde calisir ama farkli browserlarda sorun cikarta bilir. Normalde bunun icin ana sayfada bir tane fonksion yazip

window.opener.FonksionAdi('Parametresi') seklinde o sayfadaki veriyi islemek gibi kullaniliyordu.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
Toplam Hit: 1096 Toplam Mesaj: 3