Kabarık Fatura Problem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    sayın müridler ttnetin 48 liralık 8mbite kadar olan hesabını kullanıyorum ancak faturam her seferinde kabarık geliyor sebebi hakkında fikirlerinizi bekliyorum bu ay 74 lira geldi limitliden geçtim modem parası ödemiyorum

revolution-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Limitliden geçtiysen: limitliyi kullandığın süre veya kota + limitsiz tarife =kabarık fatura

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    iki ay oldu hocam nasıl tarifedir bu limitlide de geçiriyolardı zaten limitsize geçelkim dedik orda da aynı kazığın yontulmamaışı var

revolution-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

bu 2. faturanmı?

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Kelv1n haklı 2. faturada normale döner ama senin geçtiğin tarife 54 küsür oldu haberin olsun..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paradox21
    Paradox21's avatar
    Erkek

İnternet Kapandıysa sonradan ödeyip açtırdıysan açılma bedeli alıyolar öle bişeyler çıkardılar bu sıra

SiYaH SaÇ aK DeFtErLe GeLdİN aK SaÇ SiYaH DeFteRLe gİDiosun........
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

hocam online işlem merkezinden girip tarifeni kontrol et.. bizde de aynı sorun olmuştu..

net limitsiz seçtik formu dolduran mal net4 paketini seçmiş bi girdim baktım tarife farklı.. ilk 3 ay 15 lira ödüyecektik telekom çalışanı mal arkadaş yüzünden kota aşmış tarife parasını ödedik.. sonra değiştirdim ayın 28 i civarında değiştirince yeni fatura dönemine yansıyormuş.. şimdi zam ile birlikde 55 lira olarak sabitlendi :| mutlu değiliz :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek

bu anasını siktiğimin ewvlatları . kusurua bakmayın ama amın oğulları ttnet ulan şimdi baktım 84 lira faturamı gelir amk ?? ? hiç birşey indirmediğim halde lan pc ye bile sık girmiyorum 84 lira fatura .. 2 limitsiz paket kullanıyorum . ne kadar girerseniz ne kadar download yapılrısa o kadar gelir dediler bu paketi seçtiğimde hiç birşey yapadm halde 84 lira.. her ay boyle 60 ytl + geliyor. kapattırmak istiyorum ya da limitli 4 gb ye geçmek istiyorum onda bi zorluyorlar ulan para istiyorlar. bunlar aldıgımda modem verdi bide bana onun parası + kullandıgın miktar mı ne birşey dediler indirimli kullanmışım ben bunu 3 ay ne zan amk nasıl i,ndirimli bu 45 tl geliyordu sanırım onlar indirimli. kısa lafın özü amısına koyim vlla bıktım sikerm ble işi kusuru bakmayın sinirden yazıyorum saygılar

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    bu ikinci faturam borç falan da yoktu otomatik ödeme zaten direk hesaptan çekiyolar ama bu kadar da olmaz ya diğer internet sağlayıcıyarı düşünüyorum kullanan var mı önerilerinizi alsam

revolution-
Toplam Hit: 1366 Toplam Mesaj: 9