folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder Kaç Programlama Dili Vardır Bunların Hangileri Basittir Hangileri Değildir

Kaç Programlama Dili Vardır Bunların Hangileri Basittir Hangileri Değildir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arkadaşlar bu benim ödevim kodlama öğrenmeye yeni başladım hangileri basittir derken sorduğum şey teknik basit olmıyanların başka bir adı vardı ama unuttum siz onu bilğirsiniz şimdiden teşekkürler

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    programaya hangisinden başlasam diye konu var bak bakalım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    intenrt cafedeki ALET BOZUK BUKONU OYÜZDEN BÖLE AÇILDI BİLEREK YAPMADIM FAZLA OLANI SİLERSİNİZ

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Hangisinden Başlamalıyım ! ( programlama ) 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

"Kaynaklar şu an halen kullanımda olan yaklaşık 1000 - 1500 programlama dilinin varlığından söz ediyor."

C ile ilgil ibir kitaptan alıntı.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

basic türevleri yada pascal öğrenmekle başlayabilirsin öğrenmeye.. basit dediğin bularsa..

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek
    bambam66 bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaşlar bu benim ödevim kodlama öğrenmeye yeni başladım hangileri basittir derken sorduğum şey teknik basit olmıyanların başka bir adı vardı ama unuttum siz onu bilğirsiniz şimdiden teşekkürler
    -----------------------------
    Şimdi programlama olayı tek grup olarak düşünülmemeli,web programlamamı yoksa sistem programlamamı ya da masaüstü programlama dan mı bahsediyosun???

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
Toplam Hit: 2061 Toplam Mesaj: 7