folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Kahve Makinesinde Plastik Kokusu Ve Yağımsı Yüzen Lekeler

Kahve Makinesinde Plastik Kokusu Ve Yağımsı Yüzen Lekeler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Mk gelecek plastikte, saç metalin zamanı geçti dediler bokunu çıkardılar, olur olmadık herşeyi plastik yapmaya başladılar

Senin koku probleminde umarım zamanla yok olur 

..Morali hep bozuk olan insan..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

yağ normal de, koku plastikten dolayı amk insanı plastikten soğuttular her boku plastik yapıp piranhanın dediği gibi.

Arçelik alman da hata olmuş tabi. Keşke daha güzel bir makine alsaydın aynı fiyata.

neyse çözüme gelince hazneyi falan komple bulaşık deterjanıyla yıkayacaksın (fosforsuz doğal organik bişey kullanmanı tavsiye ederim) hatta abartıp içinde biraz deterjan varken çalıştırabilirsin bile boruları da aradan çıkartmak için ama sonrasında çok iyi durulamayı unutma.

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

yağ normal de, koku plastikten dolayı amk insanı plastikten soğuttular her boku plastik yapıp piranhanın dediği gibi.

Arçelik alman da hata olmuş tabi. Keşke daha güzel bir makine alsaydın aynı fiyata.

neyse çözüme gelince hazneyi falan komple bulaşık deterjanıyla yıkayacaksın (fosforsuz doğal organik bişey kullanmanı tavsiye ederim) hatta abartıp içinde biraz deterjan varken çalıştırabilirsin bile boruları da aradan çıkartmak için ama sonrasında çok iyi durulamayı unutma.

Deterjan sabun yerine sirke seyreltsem yemez mi?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Yahu ben bu kahvenin aynısından aldım, cezvede pişirip içiyorum gayet de güzel oluyor. :DF

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

kahve makinası almayı düşündüğüm şu günlerde bu konuyu görmem iyi oldu (:

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

iç gitsin ölüm yok ya :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Yağ kahvenin kendi yağıdır normal. Plastik kokusu  kullandıkça geçer. :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Yahu ben bu kahvenin aynısından aldım, cezvede pişirip içiyorum gayet de güzel oluyor. :DF

Kahve asiri yumusak icimli ve lezzetli canim, ona laf soylemek ne haddime :D

Senin yaptiginda da yag birikintisi oluyor mu?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cegumus
    cegumus's avatar
    Erkek

Uzun zamandır kahve makinası kullanırım. Kahve haznesini ve cam hazneyi güzelce yıkayıp durula daha sonra bir kaç kez kahve koymadan sadece su ile makinayı çalıştır bir miktar temizleyecektir. Kahve üzerindeki yağ ise kahvenin kendisinden kaynaklanıyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    end bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı

Kahve asiri yumusak icimli ve lezzetli canim, ona laf soylemek ne haddime :D

Senin yaptiginda da yag birikintisi oluyor mu?

Yag Yag kahvenin kendi aromatik yaglarindan dir lezzeti arttırır hatta kahvenin ağızının açık unutursan biraz buharlaşır azalır ama tadı bozulur 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
Toplam Hit: 1390 Toplam Mesaj: 11
arçelik demek yenilik demek filtre kahve hevesi