folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kamuoyu Masturbasyonu

Kamuoyu Masturbasyonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    dun gece bu saatlerde,haberlerde, ıraga bizden girmeyen unsur yoktu bugun hicbirinden haber yok.yaw biz millet olarak cok mu saf duruyoz yoksa hakkaten olemi ya,haberleri izlemekten biktim,hep aynı seyleri duymaktan amerikan bilmemne bakanının pkk hakkında: duyarliliginiza saygi gosterioruz muspet adımlar atilmasi gerekceniz bizimde duyarliliimiz ve müttefiklik gorevimiz olarak kafanızda soru işaretlerini kaldirmak yerine perspektiflerin olumsuzluu...... hiç bişi anlamadiniz dimi ,işte bu tarz konusmalar sabrimiz tasti uyarildi,nota verildi,gibi kelimeler duyarliliiniz sizin ne durumda.benmi kendimi bu konuda kondisyonu bitmiş yada sürantrene olmuş hissediorum hepinizde bole mi arkadaslar.hangi amaca hizmet etii belli olmayan 2 jet sinir ihlali yapio,topluma masturbasyon yapilio bosalsin diye yalandan bi nota verioz,bi senaryo yazilio helikopter acil iniş yapio,flaş haber iraga girdik,operasyon basladi,sonunda!! nihayet!!! gibi tek gecelik aşklar gibi topluma masturbasyon yaptirilio yine, bu ne amk.birileri tas*ak gecio birileri de tas*ak rahatsizlii raporu alip askerden kacio.ya biz de bi sorun var yada harbiden birileri tas"ak gecio.sıkıldım artık ya.

hız emniyettir...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    ewet ; kesinlikle masturbasyondu , dün müritlerin bir çoğuda boşaldı : )

dont think twice its all right
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    Mavibere tanklarımız gabar dağına mevzilendir operasyonlar sıklaştı kamuoyu malzeme yapsada gerçekler yavaş yavaş çıkacak

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    gabar dediin siirt sırnak sınırında gozum bizim zaten,herzaman orda bişiler var.yeni diil yani orasi.benim demek istediim ne zaman bole toplum bi değişimden gececek olsa biraz bole sesini yulkseltse iste mitingler falan biraz kendine gelio reflekslerini tazelioo hooop manipasyonlar baslio.

hız emniyettir...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    olay çok basit her zaman demişimdir çokk amerikan filmi izleye izleye buralara geldik amerikaya kafa tutmak biz kim a.q :S dewlet olarak benim gibi düşüncen olacak :) mesela alacan şarbon mikrobonu veya onun tarzında bişeyi acayip geliştiriceksin bunu da gizli kapaklı yapmayacaksın medyaya duyurucaksın :) hea o mikrop ne mi olucak zamanı geldiği zaman mesela amerikanın nesi war atom bombası bi sallarsa dağıtır :S peki amerikanın şebeke suyuna geliştirilmiş mikrobu verirsen nolur o zaman da sen a.qsun :) çok deli komplo teorisi üretirim(amerikan filmlerinden kaynaklanmıyo) :) her neyse işte amerikaya şu tarihten sonra bişey yapamazsın a.q dost hayatı yaşıyoruz resmen  metresi gibi bişeyiz hatta :S 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

dün o topicin altına yazdım bi bok olmicak diye.ama millet galeyana gelmiş yürüyün aslanlarım oo girmişiz ırağı almadan cıkmayalım haydi aslanlar modunda

abd dedi acık acık oturun oturduunuz yerde diye nereye giriyoruz?benzer topiclere bakın gecen senede sınıra sevkiyat var diye oo girioz yakındır musulu alıoz falan muhabbetleri vardır.

ben istermiydim güzelim ülkemin bu durumlara düşmesini?ama napalım hayalperest olmamak lazım abd giremezsiniz dedi olay kapandı dedigin gibi yapılanlar tamamen kamuoyu masturbasyonu kendi kendimizi tatmin etmekten baska bişi yapmıoruz!

yakın zamanda yapılan büyük olaylar:

barzani piçi onlar bize saldırırsa bizimde diyarbakıra saldırma hakkımız var dedi

abd jetleri hava sahamızı ihlal etti

askerlerimize pesmergeler silah cekti (taa geriye gidersek cuvalda gecirdiler bi bok olmadı)

abd gazeteleri kuzey ıraga kürdistan demeye basladı

serefsizler karakol bastı 7 ölü

hemen hemen her olay sonunda topic acıldı artık girioz falan filan die hepside fos cıktı.kendi kendimizi kandırmayalım artık.sineye cekmekten imanımız gevredi ama hala bişey oldugu yok.habira nota verioz sert acıklama yapıoz yine sonuc yok! 

Amphetamine Logic.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    uyumaya karar verdim burnum aktığı için uyuyamadım az önce 5 tane helikopter geçti burdan

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 1145 Toplam Mesaj: 7