Kanald Ye Dizi Baskısı (Üsküdara Giderken)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Çok güzel bir dizi, yeni fark ettim.Fakat bitiriyorlarmış.Örneği ;

http://www.youtube.com/watch?v=IiT4ZoB4uF8&feature=share

Dizinin espirileri anlaşılamamış falan filan...Maalesef, günümüzde yengesine kayan adam dizilerinin iqsu ile bu tarz dizileri izleyen kitlenin iqsu arsında dağlar kadar fark var.

Gerçekten güzel dizi.KEsinlikle Bunu istiyorum.Bu yüzden şöyle birşey yazdım.Beğenenler falan varsa, mesaj atabilriiz.Başka forumlarda falan bu yazıyı yayınlayıp destek toplayabilirsiniz (beğeniyorsanız).Yada blogunuzda v.. paylaşabilirsiniz.Neyse ; 

Ulaşım : http://www.kanald.com.tr/BizeYazin.aspx yada izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr ye mesaj atabilrsiniz.

Mesajım ;

---

Bu mesajım üsküdara giderken dizisi nin yayından kaldırılması ile ilgilidir.

Uzun süredir televizyonlarda herhangi bir dizi izlemiyorum.Sevdiğim bir kaç yabancı dizi vardı onların dışında doğru düzgün program izlemiyorum.Rastgele üsküdara giderken dizinizden bölümler gördüm (youtube'ta).Açıkçası Türkiye'de dizi izlememin sebebide, dizilerin çoğunun kalitesizliği ve espiri anlayışı yoksunluğudur.

Bu dizi dünya standartlarında bir dizi.Gerçekten çok sevdim.FAkat böyle bir dizinin yayından kaldırılması çok üzücü.Belki reyting problemidir, belki başka birşeydir.Fakat sizin kanalınızdan tutun, diğer kanalların içinde bulunduğu ; aile içi seksten tutun, bir çok abuk subuk dizilerin izleyici kitlesinin iqsu ile bu tarz kaliteli dizilerin izleyici kitlesi arasında uçurum olacaktır.

En çok izlenen en kaliteli dizi değildir.MAalesef.Fakat kanald ailesi olarak sizden isteğim(iz) her şart altında kalitenizi bozmamanızdır.Dizinin tekrar ekranlara gelmesini istiyorum.Problemler olmuş olabilir fakat imkansız diye birşey yoktur.Maalesef şu güne kadar dizinin varlığından habersizdim.FAkat şimdiden sonra tüm kalbimle istiyorum.

En yakın zamanda diziyi tekrar kanald ekranlarında görmek dileği ile...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek
    bende zamaninda cok izledim yaz aylarında. Sonra devam ettı mı bılmıyorum.saat 11 gibi yayınlanıyordu.ıcinde karıkaturler falan oluyordu farklı bıseydı kanal d cıkmadan once cok reklam yapmıstı ama tutmadı dıgerlerı kadar.hakkaten saglam kadro ve icerıgi vardi

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

gerçekten Türk dizilerini izlemiyorum.Taciz, tecavüz, ensest, dram, şu bu offf...

3-4 izlediğim dizi var.How i met your mother, vampire diaries, chuck (gerçi son zamanlarda izlemiyorum) vs..

Avrupa yakasından sonra geniş aileyi izliyordum oda bozdu neden bilmiyorum.Şimdi bunu keşfettim süperdi.Gerçekten süper.Buda patladı :/ şans.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

bende hastasıydım bu dizinin fakat seyrederken biliyordum tutmayacağını,çünki herkesin alıştığı basit espriler yoktu bu dizide, tekrar bir şans verilmesi gerekir bence bu diziye...

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben 1 bölümünü izledim sonra hastası oldum hemen ekrandan kaldırdılar lavuklar neymiş az izlendiği için bence milet neyi izleyeceğini bilmediğindendir..

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kakaO
    kakaO's avatar
    Erkek

aynen ya bende 4-5 gün önce youtube dan izledim gerçekten kaliteli dizi neden kaldırılmış ?

zafer yakındır!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Hocam böyle diziler 40 yılda bir gelir harika bir idizi idi espiri olayı bambaşka güzeldi garaj sahnesini unutmuyorum kızlarla garajda mahsur kaldıkları zaman erdem külhan selcük ve kızlar selçukun  bacımdan sonra külhan abinin bacım deme ileride lazım olur lafı halen izlediğim günkü gibi aklımda ama malum iste kaldırılmış izlenmiyor muş die bence topluma çok yaralı bir dizi kaldırdılar 

Toplam Hit: 1266 Toplam Mesaj: 7