folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Kapalı İşletmenin Google Aramasındaki Kartını Kaldırttım Ama...

Kapalı İşletmenin Google Aramasındaki Kartını Kaldırttım Ama...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

google haritalarda işletmenin konumu ve ismi hala gözüküyor. bu google'ın haritalar güncellemesinde filan mı silinecek, süreç nasıl oluyor bilgisi olan var mı? oraya ben yeni pin istedim geldi. ama bu işletme var diye seçemiyorum yeri. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/google-haritalar--business-konum-kaldirma-242227

Bu konuda arkadaslar yardimci olmaya calisti. Ama.. ben boyle firmanin taaa amk. Destek kismindan yazdik v.s. sonra bunlar telefon ile ulastilar. Simdi isletme kapali gorunuyor. Ama hala numaralar kabak gibi ortada. Numara silinmedigi icin bir sonra ki destek bildirimine kanit olmasi nedeniyle yukledigimiz yeni fotograflari da kaldiramiyoruz, bekletiyoruz. Ne bir aciklama var, ne birsey. Tam 1 ay gecmis. Gece gece yine dellendim bak. 

Yandex e ayni fotolari attiydim cat diye kapandi isletme deyip, numaralari sildiler. Bunlar oyaliyor.

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    tarzan bunu yazdı

https://www.tahribat.com/forum/google-haritalar--business-konum-kaldirma-242227

Bu konuda arkadaslar yardimci olmaya calisti. Ama.. ben boyle firmanin taaa amk. Destek kismindan yazdik v.s. sonra bunlar telefon ile ulastilar. Simdi isletme kapali gorunuyor. Ama hala numaralar kabak gibi ortada. Numara silinmedigi icin bir sonra ki destek bildirimine kanit olmasi nedeniyle yukledigimiz yeni fotograflari da kaldiramiyoruz, bekletiyoruz. Ne bir aciklama var, ne birsey. Tam 1 ay gecmis. Gece gece yine dellendim bak. 

Yandex e ayni fotolari attiydim cat diye kapandi isletme deyip, numaralari sildiler. Bunlar oyaliyor.

o konuda @sRcN 'nın şu yöntemle arama kartını kaldırmıştım. aynı yöntemi şimdi haritalar üstünde de yaptım. bakalım sonuç elde edebilecek miyim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

iste bizimkini destekten telefon ile aradilar fakat yalnizca isletme kapandi demisler telefonlar acik bir sekilde goruntulenmeye devam ediyor. Birde konuda @HoLyCat sikayet etmisti bahsettigi hesap ile ama saniyorum bir faydasi olmamis.

Konuda @sRcN 'in yontemi ile komple mi kaldiriliyor? Kompleden kasit ismi yazdigimizda numaranin, is yeri gorsellerinin oldugu kisi karti.

tarzan tarafından 01/Eyl/19 15:26 tarihinde düzenlenmiştir

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    tarzan bunu yazdı

iste bizimkini destekten telefon ile aradilar fakat yalnizca isletme kapandi demisler telefonlar acik bir sekilde goruntulenmeye devam ediyor. Birde konuda @HoLyCat sikayet etmisti bahsettigi hesap ile ama saniyorum bir faydasi olmamis.

Konuda @sRcN 'in yontemi ile komple mi kaldiriliyor? Kompleden kasit ismi yazdigimizda numaranin, is yeri gorsellerinin oldugu kisi karti.

örneği bir eczane üstünden vereyim dedim. mesela google firma ismini neyim yazınca sağ tarafta çıkan şey var ya. heh onu o yöntemle kaldırttım. Ama haritalarda hala gözüküyor. İşte benim bir tek orası kaldı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

heh iste isletme karti dedigim bu. Benim konu icin olan isletmeyi bir turlu kaldirmadilar. @sRcN 'in yontemine tekrar donelim madem. Sagol @coLin bir deniyelim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    tarzan bunu yazdı

heh iste isletme karti dedigim bu. Benim konu icin olan isletmeyi bir turlu kaldirmadilar. @sRcN 'in yontemine tekrar donelim madem. Sagol @coLin bir deniyelim.

konumda yeni bir işletme varsa onun fotoğraflarını da ekle. daha etkili olur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Ekleyince onlari da ayni isletme gibi kayit ediyorlar ((: tabelalar gozukur sekilde cektirdim fotograflari ama fotograflari guncellediler. Isletmede baskasinin fotograflari mevcut. Konuyu baltalamis gibi oldum ama up niyetine olsun gardaslarr ((:

Toplam Hit: 1335 Toplam Mesaj: 8
google my business