folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Kapi Zili Tetiklemeli Guvenlik Kamerasi Yardim

Kapi Zili Tetiklemeli Guvenlik Kamerasi Yardim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Arkadaslar merhaba

Kamera

Bu arac kamerasini aldim simdi bunu aracta geri vitesten cikinca 10 sn acik kalicak sekilde ayarlamak istiyorum

Relay box diye biseyden bahsettiler ama tr de bulamadim

Zile basildiginda kamera acilacak 10 sn sonra devreden cikacak

Zaman rolesi

Simdi asil sormak istedigim bu zaman rolesi surekli enerji altindayken devrede sanirim

Zile 1 sn basilsa aldigi enerjiyle 10 sn calisirmi bu role yoksa hemen devreden cikarmi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

kapı ziliyle araç kamerası ne alaka? biri kapı ziline basınca araçtaki kamera mı kayıt alsın istiyorsun anlamadım?

relay box tan kastın böyle bir şey mi?

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/gecikmeli-role-modulu-zaman-ayarli-ne555-arduino-iletim-gecikmeli-474282640?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=58375852887&utm_term=22324001847&ga_prodid=474282640&ga_merchantid=137297270&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclid=EAIaIQobChMIjbLl3Oz_5AIVieiaCh1lmAWyEAQYAiABEgIiMfD_BwE&gclsrc=aw.ds

bunlar yanlış bilmiyorsam 12v sabit vericen, tetikleme gelince çıkışa ayarlı voltajı belirlenen saniye verecek.

Liquid tarafından 03/Eki/19 13:12 tarihinde düzenlenmiştir

İmzalamazsam ne olcak?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Hocam ekranli kamera kombine sekilde uygun fiyat bunu buldum, kamerayi dis kapiya, ekrani ikinci kata takicam disardan zile basilinca kimin geldigini gormek icin,

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

kapı ziliyle araç kamerası ne alaka? biri kapı ziline basınca araçtaki kamera mı kayıt alsın istiyorsun anlamadım?

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/gecikmeli-role-modulu-zaman-ayarli-ne555-arduino-iletim-gecikmeli-474282640?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=58375852887&utm_term=22324001847&ga_prodid=474282640&ga_merchantid=137297270&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclid=EAIaIQobChMIjbLl3Oz_5AIVieiaCh1lmAWyEAQYAiABEgIiMfD_BwE&gclsrc=aw.ds

bunlar yanlış bilmiyorsam 12v sabit vericen, tetikleme gelince çıkışa ayarlı voltajı belirlenen saniye verecek.

ustunde kondansator var ya, acaba devrenin enerjisi kesilince 10 sn sure boyunca cikisi aktif edebiliyo mu yoksa enerji surekli olmak zorunda mi  o lazim bana

Olmazsa bi anahtar koyup kamerayi manuel ac kapa yapicam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

ustunde kondansator var ya, acaba devrenin enerjisi kesilince 10 sn sure boyunca cikisi aktif edebiliyo mu yoksa enerji surekli olmak zorunda mi  o lazim bana

Olmazsa bi anahtar koyup kamerayi manuel ac kapa yapicam

youtube a baksana hocam çok güzel açıklamalar var, sen zaman ayarlı röle olarak ara istediğini bulursun. burada işi bilen de elbet anlatacaktır ben çok iyi bilmiyorum.

İmzalamazsam ne olcak?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Hocam disaridayim bakamiyorum youtuba, ama sanirim devreden enerjiyi kesince timer kapaniyo, onu surekli beslemem gerekecek anlasilan

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

geri vites lambasina direk baglat niye ugrasion roleyle vites bire gecince kapansin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

Hocam disaridayim bakamiyorum youtuba, ama sanirim devreden enerjiyi kesince timer kapaniyo, onu surekli beslemem gerekecek anlasilan

evde besle?

ararsan kondansatoru doldurup bosalana kadar besleyen bisi de bulursun

end tarafından 03/Eki/19 14:52 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı

evde besle?

ararsan kondansatoru doldurup bosalana kadar besleyen bisi de bulursun

Tamamdir hocam zaman rolesini surekli beslemem lazim ben yanlis dusunmusum, kondansator kamera ve ekrani 10sn besleyemez herhalde hic oralara girmeye gerek yok

Toplam Hit: 954 Toplam Mesaj: 11
guvenlik kamerasi