folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kasko Ve Trafik Sigortası Hakkında

Kasko Ve Trafik Sigortası Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

Arkadaşlar pazartesi 2.el araba alıyorum.suan uzerindeki plaka 06.fakat ben edirnede yaşıyorum.Size sorum şudur ki Noter den sonra plakayı degiştirmelimiyim?Yoksa 06 kalsa olur mu?Sigortada yarı yarıya farkettiğini duydum.Özellikle Sigortacı arkadaşlardan bilgi istiyorum.Bir de bu kasko olayı nedir ne değildir hiç bilgim yok.Kasko yaptırmalımıyım?Plakanın nereye ait oldugu kaskonun fiyatını arttırır mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birgaripaskbestesi
    birgaripaskbestesi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ZyreX bunu yazdı

Arkadaşlar pazartesi 2.el araba alıyorum.suan uzerindeki plaka 06.fakat ben edirnede yaşıyorum.Size sorum şudur ki Noter den sonra plakayı degiştirmelimiyim?Yoksa 06 kalsa olur mu?Sigortada yarı yarıya farkettiğini duydum.Özellikle Sigortacı arkadaşlardan bilgi istiyorum.Bir de bu kasko olayı nedir ne değildir hiç bilgim yok.Kasko yaptırmalımıyım?Plakanın nereye ait oldugu kaskonun fiyatını arttırır mı?

Plakanın Edirne olması sigorta ücretini elbet düşürür, ancak dedikleri gibi yarı yarıya düşürmez.

Kasko olayı ise değişir. Ben yaptırmadım mesela, arabanın değerine göre sana fiyat verirler. 1200 ortalama civarıdır.

Birde DJ_Alper bu işle uğraşıyordu sanırım. Ona bir danış.

Benimde sigortanın günü doluyor, Alper güzel bir fiyat verirse ona yaptırayım bende...

birgaripaskbestesi tarafından 25/Ağu/12 19:16 tarihinde düzenlenmiştir

gariplikten arta kalan zamanların yüksündürdüğü bir yalnızlık benimkisi... http://www.gezgin.web.tr
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

araç eskiyse biraz kasko yapmıyolar yapsalarda kol gibi pahalı oluyo,

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

plakayı değiştir ankara pahalı oluyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

2005 1.5 dizel getz e ne kadar kasko yaparlar acaba?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

bende 2006 benzinli var getz  gecen sene 650 yaptırdım busene yaptırmadım gerek yok

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
Toplam Hit: 897 Toplam Mesaj: 6