Kaspersky Anti-Virus Personal Pro

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matsigora
    matsigora's avatar
    Erkek
    arkadaslar Kaspersky Anti-Virus Personal Pro kullanıyorum ama ne olduysa hergun şu şekilde uyarı alıyorum. Lovesan tarafından işte saldırı duzenlendi başarlı bir şekilde geri püskürtülü ve birde aynı şekil LSASS exploit die bir saldırı geliyor ve altındada ip yer alıyorç bu nedir bir saldırı ama neden hemde hiç durmadan peşpeşe gelen bir saldırı ikiside nasıl kurtulcaz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowsong
    shadowsong's avatar
    Erkek
    eğer antivirüs ün lisanssızsa süresi bitmesin diye  dua et
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    shadowsong bunu yazdı:

eğer antivirüs ün lisanssızsa süresi bitmesin diye  dua et

niye lan noolur ki??

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matsigora
    matsigora's avatar
    Erkek
    cd keyler mevcut, lisanlar 2006 sonuna kadar yolu var:D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    a.q arasıra banada geliyo öyle söyleyin a.q onlar ne iş merak ettim leeyyyynn... :D

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matsigora
    matsigora's avatar
    Erkek
    by_medcezir bunu yazdı:

a.q arasıra banada geliyo öyle söyleyin a.q onlar ne iş merak ettim leeyyyynn... :D

götler saldırıyor ama, bazen delirtiyor ipneler peşpeşe geliyor  a.q sın. ne yapacaz açıkmı var yarık mı var yarak mı var merak ettim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nehariLeyL
    nehariLeyL's avatar
    Erkek
    Arkadaşım, bende onu kullandığımda böyle bir saldırı devamlı oluyordu. Sonra anladım ki internetimi paylaştığım yukarı ve aşağı kattaki arkadaşların networka girişlerini saldırı olarak nitelendiriyormuş.Hem de karpersky ikide bir bu alarmda bulunarak modem ayarlarını resetliyordu.Ben de karperskynin ful koruma ile ilgili enabled seçeneğini kaldırdım, disabled yaptım böylelikle ağ üzerinde tam komutasını engellemiş oldum.Sonra da tümünü kaldırdım.Bana kalırsa karperskyi kaldır hem bilgisayarı kasar hem de ikide bir anlaşılmadık uyarılar alırsın ve çözümde güçlük yaşarsın.Yine de sen bilirsin.

Karanlık aydınlığa mağlub oldu.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matsigora
    matsigora's avatar
    Erkek
    nehariLeyL bunu yazdı:

Arkadaşım, bende onu kullandığımda böyle bir saldırı devamlı oluyordu. Sonra anladım ki internetimi paylaştığım yukarı ve aşağı kattaki arkadaşların networka girişlerini saldırı olarak nitelendiriyormuş.Hem de karpersky ikide bir bu alarmda bulunarak modem ayarlarını resetliyordu.Ben de karperskynin ful koruma ile ilgili enabled seçeneğini kaldırdım, disabled yaptım böylelikle ağ üzerinde tam komutasını engellemiş oldum.Sonra da tümünü kaldırdım.Bana kalırsa karperskyi kaldır hem bilgisayarı kasar hem de ikide bir anlaşılmadık uyarılar alırsın ve çözümde güçlük yaşarsın.Yine de sen bilirsin.

dostum saol açıklaman için ama ben bağlantımı kısmseyle paylaşmıyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tusunami
    tusunami's avatar
    Erkek
    eger winamp kullanıyorsanız ve ılk kurulum setup ında ınternete baglan seçenegını es geçip ınternete baglanmasına farketmeen onay verıyosanız bundan wınap açtıgınızda oluyor bende wınamp yuzunden bu srunu verdı sızde de baska bır programdan dolayı olması ıhtımaldır

bir gece tanrıya yalvardım bana yeni bir bisiklet ver diye baktım ki tanrının çalışma prensibi bu degil ertesi sabah yeni bir bisiklet çaldım kendime ve gece yatağıma girerek tanrıdan beni affetmesini diledim...!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    winamp'a büyük hijacking der kaspersky :) Salak işte :D
Toplam Hit: 2586 Toplam Mesaj: 10